Pagrindinis

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

SVETAINIŲ KŪRIMAS & PRIEŽIŪRA

 

Sveiki atvykę į mūsų naują svetainę!

 

Visi techniniai darbai bus baigti iki 2015 m. rugpjūčio mėnesio pabaigos.

OFŠORINIS SVETAINIŲ KŪRIMAS & PRIEŽIŪRA

ATNAUJINIMAI — SEO OPTIMIZAVIMAS — VERTIMAI
Garantuotas rezultatas iš vienų rankų


Galimybės Privalumai

Svetainės našumas

Jūs turite svetainę. Gražią, naują, galingą svetainę. Galbūt kažkas net skelbia ten naujienas, prideda paveikslėlių ir visokių funkcionalumų. Gal jūs net mokate pinigus už jos populiarinimą Google. Net ir apsilankymų statistika didėja. Viena bėda - svetainės sukūrimas neduoda jums pageidaujamo rezultato...
Kodėl taip? 9 prieš 1, kad jūsų svetainei pirmiausia trūksta kvalifikuotos interneto vadybos. Trūksta profesionalaus valdymo, orientuoto į svarbiausią dalyką - jūsų svetainės našumo didinimą.

Daugiau

Kodėl mažai lankytojų?

Svetainė - tai faktiškai jūsų verslo avataras virtualiame pasaulyje. Jai reikia normalaus marketingo ir vadybos, kvalifikuotos strategijos. Net jeigu tai smulkus verslas - jis turi duoti jums pelną. Priešingu atveju jo geriau išvis atsisakyti, ar ne?
Atsižvelgkite į tai, kad įvairių svetainių pasaulyje šiandien jau beveik 1 milijardas! Ir kiekviena, žinoma, siekia būti geriausia… Todėl savo internetiniu puslapiu reikia nuolat rūpintis, ir ne tiesiog palaikyti ar populiarinti, bet ir visokeriopai plėtoti.

Daugiau

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.