Darbo schema

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Svetainės priežiūra – kompleksinė sąvoka, tačiau ji susideda iš konkrečių sudedamųjų dalių.

Supratimas

Mes pradedame nuo svetainės užduočių jūsų verslui analizės. Svarbu suprasti, kokią konkrečią naudą duoda jums svetainė: informuoti vartotojus apie jūsų prekes ar paslaugas, išparduodi viską, užtikrinti būtiną įvaizdžio pozicionavimą ir t.t.

Toliau analizuojame esamą situaciją: kiek jūsų svetainė atlieka savo užduotis, ko jai trūksta, kad veikla būtų efektyvi.

Viso šito pagrindu sprendžiame: ar galima pasiekti norimų rezultatų dirbant su egzistuojančia svetaine, ar reikia jos modernizacijos, o gal geriau sukurti naują svetainę. Jei kuriama nauja svetainė, nepaprastai svarbu parinkti jai tinkamiausią platformą. Tai strateginis sprendimas, lemiantis jūsų resurso ateitį.

Tolimesnis žingsnis yra iškeltų uždavinių realizavimo konkrečių instrumentų nustatymas: koks būtent paieškos optimizavimas reikalingas svetainei, kokie funkcionalūs elementai, koks turinys, koks puslapių dizainas, kiek reguliarių atnaujinimų ir t.t.

Realizavimas

Numatę strategiją ir konkrečius instrumentus, kurių prireiks norint pasiekti norimo rezultato, mes įvertiname, kokių pastangų ir išlaidų reikės šiam darbui.

Suprantama, kad b2b produkcijos urmo gamintojo svetainės priežiūra ir plėtra kainuos pigiau, negu nacionalinio portalo, užsiimančio mažmenine prekyba.

Suderinę biudžetą, mes pradedame vykdyti darbus, užtikrindami klientui reikiamą lankstumą ir laikydamiesi galutinių terminų.

Svetainės priežiūros proceso metu su klientu dirba vienas atsakingas asmuo, kuris visada palaiko su jumis ryšį, jei ko nors prireiktų skubiai. Pačius darbus atlieka tam tikri specialistai: administratorius, kopiraiteris, dizaineris, vertėjas ir kt.

 

Bazinis ir išplėstas paketas

Į svetainės priežiūros kainą įeina tiktai tie darbai, kurių jai reikia. Nieko nereikalingo.

Bazinį paslaugų paketą sudaro:

 • techninė priežiūra (puslapio talpinimas, saugumas, sutrikimų pašalinimas);
 • reguliarūs atnaujinimai (nauji puslapiai, naujienų rašymas);
 • SEO optimizavimas (turinys, antraštės, straipsniai);
 • korektūra;
 • apskaita.

Išplėstą paslaugų paketą gali sudaryti papildomai:

 • vertimai;
 • populiarinimas ir reklama Google;
 • reklaminių tekstų rašymas ir web dizainas;
 • SMM reklama socialiniuose tinkluose.

Apskaita

Svetainės priežiūros metu klientui nuolat atsiskaitoma už atliktus darbus, pateikiami statistikos duomenys apie svetainės aplankymą Google Analytics, paieškos paklausimų pozicijas ir t.t.

Visos medžiagos, sukurtos svetainės priežiūros metu, autorinės teisės priklausi klientui.

Prašom peržiūrėti visą informaciją dėl aptarnavimo patikimumo - ir Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir kompleksinės jūsų svetainės priežiūros galimybės.

Konsultacija

Prašome užpildyti formą nemokamos konsultacijai gauti:

 1. Jūsų vardas*
 2. Telefonas
 3. El. paštas*
 4. Įmonės pavadinimas
 5. Žinutė*
 6. *

    AtnaujintiInvalid Input

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.