Aptarnavimo kokybė ir patikimumas - tai pirmasis ir antrasis reikalavimas. Klientas turi teisę būti 100% tikras dėl to, kad gauna reikiamas paslaugas laiku ir visas.

Sudarydami sutartį dėl interneto puslapio priežiūros, mes paprastai pasiliekame sau 24 valandų terminą naujos medžiagos svetainėje paskelbimui.

Kartu mes puikiai suprantame, kad klientui atsitinka nenumatytų dedlainų - kada, pavyzdžiui, akcijos reklaminį puslapį reikia patalpinti tiesiog dabar, nes rytoj jis bus nebeaktualus.

Atitinkamai mes organizuojame savo darbą tokiu būdu, kad reikiamu momentu galėtume užtikrinti klientui kuo greičiausią reikiamos patalpinimą ar kitų skubių darbų atlikimą.

Stand by: nuolatinis darbinis pasirengimas

Taip pat suprantama, kad atliekamų užduočių apimtis gali ganėtinai kisti: kažkokį mėnesį jų būna daugiau, o kažkokį - mažiau.

Ir mes tam pasiruošę.

Besąlygiška kokybė ir maksimalus atlikimo operatyvumas, stabilus administravimas, nuolatinis ryšys su klientu ir aptarnavimo patikimumas nugludinti sėkmingos veiklos metų. Mūsų gerbiamų klientų pasitikėjimas - geriausias šito liudijimas.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl kompleksinės jūsų svetainės priežiūros galimybės.