Kodėl tai svarbu?

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Normali vadyba - bet kokio verslo sėkmės laidas.

Šiandien jau nepakanka sukurti didelę/gražią/naudingą/madingą svetainę. Ji greit nuskęs informacijos vandenyne. Svetainės savininkas negaus iš jos tos naudos, kurios tikėjosi. Svetaine, kaip ir verslu, reikia nuolat rūpintis, jai reikia profesionalios priežiūros.

Kaip tai geriau padaryti?

Esama 4 pagrindinių variantų.

1. Kasdien užsiiminėti svetaine pačiam. Prisiversti išmokti interneto marketingą arba priversti tai padaryti savo vadybininką, išmokti rašyti reklaminius tekstus, web dizainą ir paieškos optimizavimą. Atskirai priimti į darbą dar ir kompiuterių specialistą, kad jis atliktų būtinus techninius ir programavimo darbus.

2. Susitarti dėl paramos su agentūra - profesionaliais kūrėjais, kurie dažniausiai specializuojasi svetainių kūrime bei jų populiarinime ir labai retai - būtent interneto marketinge. Tačiau drąsiai ima po 15 eurų už darbo valandą, kuri suprantama kaip vienos nuotraukos pakeitimas kita svetainėje.

3. Kas mėnesį mokėti už reklamą Google. Šis variantas saugus ir lengvas, tačiau gana brangus. Gali paaiškėti, kad kiekvienas lankytojas kainuos jums virš euro.

4. Surasti savo svetainei kvalifikuotą valdytoją - pavyzdžiui, InSite. Kuris užtikrins jums visų būtinų jūsų svetainės priežiūros ir plėtros darbų atlikimą, padarydamas tai a) kokybiškiau, b) saugiau, c) gerokai pigiau, negu pirmųjų trijų variantų atveju.

Kas yra kvalifikuota interneto vadyba?

Tai specialistas, kuris gali įvertinti kartu, ką būtent reikia padaryti kiekvienai konkrečiai svetainei, kad jos našumas padidėtų. Specialistas, sugebantis 1) suprasti klientą ir jo užduotį, 2) parinkti optimalų sprendimą, 3) iškelti konkrečias užduotis technikos specialistams, reklaminių tekstų kūrėjui, dizaineriui, SEO specialistui ir pan. - kad jie galėtų tai įgyvendinti.

Supratimas - tai iš tiesų sudėtingiausias reikalas. Ne programavimas ir ne raktažodžiai, o būtent supratimas - kuris leidžia rasti ir įgyvendinti teisingus sprendimus.

Būtent tai ir sudaro pagrindinį InSite pranašumą. Dirbdami su mumis, jūs dirbate su interneto marketingo specialistais, sugebančiais suprasti jūsų verslą - rasti tinkamą sprendimą ir įgyvendinti jį praktikoje.

Kodėl su mumis kokybiškiau ir pigiau?

Todėl, kad interneto vadybos kompanija InSite dirba, remdamasi strategija ir patirtimi, neišradinėja dviračio, o įgyvendina patikrintas praktikas. Be to, ofšorinio verslo pranašumų ir gerai patikrintos darbo schemos dėka užtikrina jums efektyvius rezultatus už labai nedidelius pinigus.

Nuo ko pradėti?

Norint gauti galutinį pelną kokybiška svetainės priežiūra yra svarbesnė už jos sukūrimą.

Ir kuo anksčiau jūs užtikrinsite savo svetainei normalią vadybą - tuo greičiau gausite norimą rezultatą.

Prašome peržiūrėti, kaip tai veikia - ir Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl kompleksinės jūsų svetainės priežiūros galimybes.

Džiaugsimės galėdami jums padėti!

Konsultacija

Prašome užpildyti formą nemokamos konsultacijai gauti:

  1. Jūsų vardas*
  2. Telefonas
  3. El. paštas*
  4. Įmonės pavadinimas
  5. Žinutė*
  6. *

      AtnaujintiInvalid Input

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.