Normali vadyba - bet kokio verslo sėkmės laidas.

Šiandien jau nepakanka sukurti didelę/gražią/naudingą/madingą svetainę. Ji greit nuskęs informacijos vandenyne. Interneto svetainės savininkas negaus iš jos tos naudos, kurios tikėjosi. Svetaine, kaip ir verslu, reikia nuolat rūpintis, jai reikia profesionalios priežiūros.

Svetainės priežiūra: kaip tai geriau padaryti?

Esama 4 pagrindinių variantų.

1. Kasdien užsiiminėti svetaine pačiam. Prisiversti išmokti interneto marketingą arba priversti tai padaryti savo vadybininką, išmokti rašyti reklaminius tekstus, web dizainą ir paieškos optimizavimą. Atskirai pasamdyti dar IT specialistą, kad jis atliktų būtinus techninius ir programavimo darbus.

2. Susitarti dėl palaikymo su agentūra - profesionaliais kūrėjais, kurie dažniausiai specializuojasi svetainių kūrime bei jų populiarinime ir labai retai - būtent interneto marketinge. Tačiau drąsiai ima po 40 eurų už darbo valandą, kuri suprantama pvz. kaip vienos nuotraukos talpinimas svetainėje. Žinoma, pasitaiko ir geresnių svetainės priežiūros paslaugų (WordPress administravimas, palaikymas ir tt.), bet ir šituo atveju kainos dažniausiai visai nedžiugina.

3. Kas mėnesį mokėti už reklamą Google. Šis variantas saugus ir lengvas, tačiau gana brangus. Gali paaiškėti, kad kiekvienas interneto puslapio lankytojas kainuos jums vos ne 10 eurų.

4. Surasti savo interneto svetainei kvalifikuotą administratorių - pavyzdžiui, InSite. Kuris užtikrins jums visų būtinų jūsų svetainės priežiūros ir plėtros darbų atlikimą, padarydamas tai

☑️ kokybiškiau,

☑️ saugiau,

☑️ gerokai pigiau, negu pirmųjų trijų variantų atveju.

Kas yra kvalifikuotas svetainės administratorius?

Tai specialistas, kuris gali įvertinti kartu, ką būtent reikia padaryti kiekvienam tinklapiui tam, kad jo našumas padidėtų. Specialistas, sugebantis 1) suprasti klientą ir jo užduotį, 2) parinkti optimalų sprendimą, 3) iškelti konkrečias užduotis technikos specialistams, reklaminių tekstų kūrėjui, dizaineriui, SEO specialistui ir pan. - kad jie galėtų tai įgyvendinti.

Supratimas - tai iš tiesų sudėtingiausias reikalas. Ne programavimas ir ne raktažodžiai, ne WordPress, Joomla ar kitos TVS palaikymas, o būtent supratimas - kuris leidžia rasti ir įgyvendinti teisingus sprendimus.

Būtent tai ir sudaro pagrindinį InSite pranašumą. Dirbdami su mumis, jūs dirbate su interneto vadybos specialistais, sugebančiais suprasti jūsų verslą - rasti tinkamą sprendimą ir įgyvendinti jį praktikoje.

Kodėl su InSite kokybiškiau ir pigiau?

Todėl, kad interneto vadybos kompanija InSite dirba, remdamasi strategija ir patirtimi, neišradinėja dviračio, o įgyvendina patikrintas praktikas. Be to, ofšorinio verslo pranašumų ir darbo schemos dėka mes užtikrinam jums efektyvius rezultatus už tikrai gerą kainą.

Nuo ko pradėti?

Norint gauti galutinį pelną kokybiška interneto svetainės priežiūra yra svarbesnė už jos sukūrimą.

Ir kuo anksčiau jūs užtikrinsite savo svetainei normalų administravimą - tuo greičiau gausite norimą rezultatą.

Prašome peržiūrėti, kaip tai veikia - ir Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl jūsų svetainės priežiūros galimybes.

Džiaugsimės galėdami jums padėti!