Apie agentūrą

Ką mes siūlome?

Pirmiausia inSite agentūra siūlo jums profesionalų požiūrį ir kompetenciją.

Tai reiškia, kad jūsų užduotį analizuosime internetinės rinkodaros kriterijais. Kokioje platformoje geriausia kurti svetainę? Ar verta atnaujinti esamą, ar tikslingiau sukurti naują? Kokia turėtų būti svetainės struktūra? Ar reikia integruoti internetinės prekybos funkciją ir kokia forma? Kokius raktinius žodžius pasirinkti paieškos optimizavimui? Kokio stiliaus tekstai reikalingi? Teisingas sprendimas lemia galutinį rezultatą ir padeda sutaupyti nemažai lėšų, o klaidingas – lemia papildomas išlaidas įgyvendinimo etape, be garantijos dėl galutinio rezultato.

Patirtis

inSite agentūros specialistai internetinės rinkodaros srityje dirba nuo 1997 metų, praktiškai nuo pat komercinio interneto atsiradimo Rytų Europoje. Nuo 2005 metų tiesiogiai įgyvendiname projektus, susijusius su svetainių kūrimu, priežiūra ir plėtra, teksto kūrimu, paieškos optimizavimu Google, svetainių vertimu, lokalizavimu ir kt.

Mūsų kainos

inSite nedirba nei brangiai, nei pigiai. Atlikimo kaina priklauso nuo užduoties sudėtingumo ir pastangų, kurių reikia jai kokybiškai atlikti. 

Dirbdami su didelėmis tarptautinėmis kompanijomis ir su vietiniu smulkiuoju verslu mes padedame jiems gauti apčiuopiamą pelną.

Dažniausiai mūsų paslaugų kaina apskaičiuojama pagal darbo laiką, o bendras kainų lygis yra vidutinis, kartais net žemesnis už rinkos vidurkį Lietuvoje. Tai pasiekiama dėl protingos darbo organizavimo sistemos ir savikainos taupymo – inSite neverčia kliento mokėti už gražų biurą, brangų portfolio ir pan. Dirbame sąžiningai, skaidriai ir efektyviai – už ką mus ir vertina mūsų partneriai.

Kodėl verta rinktis mus?

Dalis mūsų specialistų dirba Ukrainoje, kuri yra viena iš ofšorinio programavimo lyderių visame pasaulyje. Būtent ten kuriama daug puslapių, kurie vėliau tampa populiariomis JAV, JK, Vokietijos, Kanados, Švedijos svetainėmis. Paslaptis paprasta: aukščiausia kvalifikacija, milžiniška tarptautinė patirtis ir... pigios kainos!

Be to, užsakydami paslaugas iš mūsų, jūs taip pat iš dalies remiate Ukrainos ekonomiką, kuri kenčia nuo barbariškos šiuolaikinių nacistų agresijos.

Nuo ko pradėti?

Galite mus išbandyti pateikdami mums nedidelę užduotį, kad įsitikintumėte mūsų patikimumu, profesionalumu bei atsakingu požiūriu į darbą.

Prašome susisiekti su mumis - mes jums operatyviai atsakysime, išnagrinėsime jūsų užduotį ir pasistengsime pasiūlyti patį tinkamiausią jos realizavimo būdą.

Pradėkime jūsų svetainės plėtrą šiandien - kad gautumėte pirmuosius rezultatus jau rytoj!

Kiekvienas puslapis gali pritraukti daugiau klientų.

Susisiekite su mumis dabar, kad gautumėte veiksmingą sprendimą jūsų poreikiams.

Interneto agentūra inSite

Optimalūs sprendimai jūsų svetainei. Viskas iš vienų rankų – iki raktų!

© 2014-2024, inSite

insite interneto agentūra