Interneto svetainių vadyba

Jūs turite savo svetainę – bet jinai atveda jums vos keletą lankytojų?

O gal norite pakeisti savo seną svetainę – pasinaudoję moderniu, paprastu ir pigiu sprendimu, vadinamu nukreipimo puslapis (landing page)?

Planuojate pardavinėti savo prekes ar paslaugas ES arba Ukrainos rinkoje?

Ką mes siūlome?

Efektyvių interneto svetainių kūrimą, jų priežiūrą ir kompleksinę plėtrą.

Kam?

Tam, kad būtų sutaupytos jūsų išlaidos ir padidintas jūsų tinklapio efektyvumas.

Kuo ypatingas inSite svetainių kūrimas?

Ofšorinis programavimas (kai darbai vyksta užsienyje) yra plačiai naudojamas visame pasaulyje, norint gauti naujausius ir veiksmingus sprendimus už mažą kainą. Šitaip daroma JAV, Jungtinėje Karalystėje, Skandinavijoje, kitose ES šalyse. Dabar ateina laikas ir Lietuvai.

Kodėl jums to reikia?

Interneto svetainę galima padaryti didelę, gražią, brangią ar pigią, tačiau ji bus visai neefektyvi... Nes svarbi ne tiek technologija, kiek supratimas – kokią platformą rinktis kuriant šią konkrečią svetainę, kokie elementai jai reikalingi, o kokie – ne, kuris web dizainas bus šiuolaikiškas ir stilingas, o kuris – tipiškai provincialus.

Maža to, sukūrus svetainę, reikia ja rūpintis. Vien sukurti net ir pačią geriausią svetainę – seniai jau negana. Jinai tiesiog nuskęs šiandieniniame informacijos vandenyne ir tiek. Svetaine būtina nuolat rūpintis, puoselėti tiek techniškai, tiek kūrybiškai. Reiškia, teks samdyti programuotoją, paieškos sistemų optimizavimo (SEO) specialistą, dirbant užsienyje – dar ir vertėjus, ir taip toliau. Kitaip Google tiesiog „nematys“ jūsų puikiausio dizaino bei tekstų, dėl to ir vartotojai jūsų saito nesuras.

Kaip mes tai darome?

Mums prižiūrint jūsų svetainę, gaunate:

1. Svetainės administravimą – greitąją techninę pagalbą, hostingo keitimą, naujų puslapių ir funkcijų kūrimą bei kitus techninius darbus.

2. Paieškos sistemų optimizavimą (SEO) – Google Analytics lankomumo statistikos analizę, teisingą antraštę kiekvienam puslapiui, specialių raktažodžių panaudojimą, SEO straipsnių rašymą ir talpinimą, vidinių ir išorinių nuorodų kūrimą tam, kad jūsų svetainė atsidurtų viename iš pirmųjų 10-ies rezultatų Google.

3. Reguliarius atnaujinimus – naujienų ir naujų straipsnių įkėlimą; nuotraukų įkėlimą arba išėmimą iš galerijos, video į svetainę YouTube įkėlimą; akcijų banerių įkėlimą į svetainę; naujų produktų el. parduotuvėje įrašymą; produktų aprašymų, kainų pasikeitimų fiksavimus ir t.t.

Esant reikalui, taip pat gaunate:

4. Vertimus į / iš lietuvių arba anglų iš / į ukrainiečių ar rusų kalbą

5. SEO paslaugas Lietuvos, ES, Ukrainos rinkose – norint sėkmingai prekiauti užsienio rinkoje, negana tiesiog sukurti savo svetainėje atskirą puslapį bei išversti tekstus. Kad jūsų svetainė taptų matoma didelių šalių vartotojams – reikia kur kas didesnių pastangų, kadangi konkurencija JK ar Lenkijos internete yra nepalyginimai didesnė nei Google.lt. Mes užtikrinsime jūsų svetainei aukštas pozicijas vietinio Google paieškoje.

Sužinokite daugiau, kaip mes dirbame ir kiek tai kainuoja.

Kiekvienas puslapis gali pritraukti daugiau klientų.

Susisiekite su mumis dabar, kad gautumėte veiksmingą sprendimą jūsų poreikiams.

Interneto agentūra inSite

Optimalūs sprendimai jūsų svetainei. Viskas iš vienų rankų – iki raktų!

© 2014-2024, inSite

insite interneto agentūra