Ką mes parduodame?

Šiandien inSite siūlo jums pirmiausia profesinę kompetenciją.

Tai reiškia, kad jūsų užduotys bus išanalizuotos pagal interneto marketingo kriterijus. Pavyzdžiui - kokia platforma bus tinkamiausia jūsų svetainei? Ar verta modernizuoti jau esančią, o gal tikslinga sukurti naują? Kokius raktažodžius pasirinkti SEO optimizavimui? Kokių tekstų trūksta tinklapyje? Teisingas sprendimas užtikrina galutinį rezultatą ir leidžia gerokai sutaupyti, klaidingas - lemia papildomas išlaidas realizavimo etape, negarantuodamas sėkmės...

Patirtis

inSite specialistai darbuojasi interneto vadybos srityje nuo 1997 metų, praktiškai nuo komercinio web’o atsiradimo Rytų Europoje pradžios. Nuo 2005 metų užsiimame projektų realizavimu svetainių kūrimo, priežiūros ir plėtros, reklaminių tekstų kūrimo, paieškos optimizavimo Google, vertimų, svetainių lokalizacijos ir kt. srityse.

Mūsų kainos

inSite nedirba nei brangiai, nei pigiai. Vienos ar kitos užduoties atlikimo kaina priklauso nuo jos sudėtingumo ir paslaugų, kurių prireiks siekiant ją kokybiškai atlikti.

Dirbdami su didelėmis tarptautinėmis kompanijomis ir su vietiniu smulkiuoju verslu mes padedame jiems gauti apčiuopiamą pelną.

Dažniausiai mūsų paslaugų kaina apskaičiuojama pagal sugaištą darbo laiką ir bendras kainų lygis yra žemesnis už vidutinį Lietuvoje. Tai pasiekiama ofšorinio verslo pranašumo dėka - inSite neverčia kliento mokėti už pretenzingą biurą, brangų portfolio ir pan. Mes dirbame sąžiningai, skaidriai ir efektyviai - už ką mus ir vertina mūsų gerbiami partneriai.

Kodėl verta rinktis mus?

Dalis mūsų specialistų dirba Ukrainoje, kuri yra viena iš ofšorinio programavimo lyderių visame pasaulyje. Būtent ten kuriama daug puslapių, kurie vėliau tampa populiariomis JAV, JK, Vokietijos, Kanados, Švedijos svetainėmis. Paslaptis paprasta: aukščiausia kvalifikacija, milžiniškas tarptautinis patirtis ir... pigios kainos!

Nuo ko pradėti?

Galite mus išbandyti mažu užsakymu, kad užsitikrintumėte. Mumis pasitiki mūsų gerbiami klientai iš Lietuvos, kurie vertina mus už profesionalumą ir 100%-inę atsakomybę.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - mes jums operatyviai atsakysime, išnagrinėsime jūsų užduotį ir pasistengsime pasiūlyti patį tinkamiausią jos realizavimo būdą.

Pradėkite jūsų svetainės plėtrą jau šiandien - kad gautumėte pirmuosius rezultatus jau rytoj!