Interneto vadyba

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Jūs turite savo svetainę – bet jinai atveda jums vos keletą lankytojų?

O gal norite pakeisti savo seną svetainę – pasinaudoję moderniu, paprastu ir pigiu sprendimu, vadinamu nukreipimo puslapis (landing page)?

Planuojate pardavinėti savo prekes ar paslaugas ES, Ukrainos ar Baltarusijos rinkoje?

Ką mes siūlome?

Ofšorinį svetainės kūrimą ir kompleksinę jos plėtrą.

Kam?

Tam, kad būtų sutaupytos jūsų išlaidos ir padidintas jūsų svetainės efektyvumas.

Kas yra tas ofšorinis kūrimas?

Ofšorinis programavimas (kai darbai vyksta užsienyje) yra plačiai naudojamas visame pasaulyje, norint gauti naujausius ir veiksmingus sprendimus už mažą kainą. Šitaip daroma JAV, Jungtinėje Karalystėje, Skandinavijoje, kitose ES šalyse. Dabar ateina laikas ir Lietuvai.

Kodėl jums to reikia?

Svetainę galima padaryti didelę, gražią, brangią ar pigią, tačiau ji bus visai neefektyvi... Nes svarbi ne tiek technologija, kiek supratimas – kokią platformą rinktis kuriant šią konkrečią svetainę, kokie elementai jai reikalingi, o kokie – ne, kuris web dizainas bus šiuolaikiškas ir stilingas, o kuris – tipiškai provincialus.

Maža to, sukūrus svetainę, reikia ja rūpintis. Vien sukurti net ir pačią geriausią svetainę – seniai jau negana. Jinai tiesiog nuskęs šiandieniniame informacijos vandenyne ir tiek. Svetaine būtina nuolat rūpintis, puoselėti tiek techniškai, tiek kūrybiškai. Reiškia, teks samdyti programuotoją, paieškos sistemų optimizavimo (SEO) specialistą, dirbant užsienyje – dar ir vertėjus, ir taip toliau. Kitaip Google tiesiog „nematys“ jūsų puikiausio dizaino bei tekstų, dėl to ir vartotojai jūsų saito nesuras.

Kaip mes tai darome?

Mums prižiūrint jūsų svetainę, gaunate:

1. Svetainės administravimą – greitąją techninę pagalbą, hostingo keitimą, naujų puslapių ir funkcijų kūrimą bei kitus techninius darbus.

2. Paieškos sistemų optimizavimą (SEO) – Google Analytics lankomumo statistikos analizę, teisingą antraštę kiekvienam puslapiui, specialių raktažodžių panaudojimą, SEO straipsnių rašymą ir talpinimą, vidinių ir išorinių nuorodų kūrimą tam, kad jūsų svetainė atsidurtų viename iš pirmųjų 10-ies rezultatų Google.

3. Reguliarius atnaujinimus – naujienų ir naujų straipsnių įkėlimą; nuotraukų įkėlimą arba išėmimą iš galerijos, video į svetainę YouTube įkėlimą; akcijų banerių įkėlimą į svetainę; naujų produktų el. parduotuvėje įrašymą; produktų aprašymų, kainų pasikeitimų fiksavimus ir t.t.

Esant reikalui, taip pat gaunate:

4. Vertimus į ukrainiečių, rusų, anglų bei lenkų kalbą

5. SEO paslaugas ES, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos rinkose – norint sėkmingai prekiauti užsienio rinkoje, negana tiesiog sukurti savo svetainėje atskirą puslapį bei išversti tekstus. Kad jūsų svetainė taptų matoma didelių šalių vartotojams – reikia kur kas didesnių pastangų, kadangi konkurencija Britanijos ar Rusijos internete yra nepalyginimai didesnė nei Google.lt. Mes užtikrinsime jūsų svetainei aukštas pozicijas vietinio Google paieškoje.

Žiūrėkite plačiau apie mūsų bendrovę ir veiklą Ukrainoje, kaip mes dirbame Lietuvoje ir kiek tai kainuoja.

Konsultacija

Prašome užpildyti formą nemokamos konsultacijai gauti:

  1. Jūsų vardas*
  2. Telefonas
  3. El. paštas*
  4. Įmonės pavadinimas
  5. Žinutė*
  6. *

      AtnaujintiInvalid Input

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.