Po to kai interneto puslapis buvo sukurtas  – jį reikia nuolat atnaujinti. Tai reiškia, kad būtina nuolat rašyti ir įkelti straipsnius ir naujienas apie kompanijos veiklą, naujas akcijas, prekes, paslaugas, skelbimus, SEO straipsnius ir t.t.

Kas rašo naujienas ir SEO straipsnius svetainei?

Atrodytų, kad nuolat rašyti naujienas ir straipsnius svetainei gali ne tik vadybininkas, bet ir sekretorė… Tik kažkodėl internete pilna rimtų kompanijų svetainių, kur paskutinės naujienos datuotos dar praėjusiais metais.

Naujienų nebuvimas labai kenkia verslo įvaizdžiui, nes naudotojui atrodo, jog svetainė nelabai gyva, tai gal ir verslas sustojęs vietoje…

Kokios turi būti naujienos ir straipsniai svetainėje?

Naujienas ir straipsnius svetainei reikia ne tik reguliariai rašyti, bet jos dar ir turi atitikti tam tikrus kriterijus:

  • būti parašytos taisyklingai, be klaidų;
  • turi turėti nuorodų į kitus svetainės puslapius;
  • būti optimizuotos paieškos sistemoms.

Jei svetainė turi kelių kalbų versijas, šios naujienos ir SEO straipsniai turi būti išverstos į anglų, rusų ar kitą atitinkamą kalbą.

Kaip nusikratyti rūpesčių?

Nuolatinis svetainės turinio atnaujinimas, tame tarpe naujienų ir straipsnių tinklalapiui rašymas už gerą kainą yra neatskiriama InSite vykdomos svetainės priežiūros dalis.

Prižiūrėdami ir plėtodami svetainę mes:

1. Patys rašome naujienas ir SEO straipsnius (remdamiesi mums suteikta informacija arba atvirais šaltiniais).
2. Atliekame jų korektūrą ir paieškos optimizavimą.
3. Esant reikalui, verčiame į kitą kalbą.
4. Nuolat įkeliame naujienas ir straipsnius į jūsų svetainę.

Kitaip tariant, viską darome teisingai, reguliariai ir padarome viską iki galo.

Prašome susisiekti su mumis, kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir straipsnių svetainėms rašymo paslaugų kainos.

Kitos inSite paslaugos: tekstų kūrimas, svetainės turinio vertimas