Konceptas

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Kompanija InSite teikia visą interneto vadybos paslaugų kompleksą.

Mūsų pagrindinė specializacija — tai verslo svetainių ofšorinis kūrimas ir priežiūra (outsourcing web support), kitaip tariant, visapusė interneto puslapių plėtra.

Ar teikiamos paslaugos atskirai?

Taip, jūs galite užsakyti bet kokias atskiras paslaugas, aprašytas šiame poskyryje, be nuolatinio svetainės aptarnavimo.

Į ką orientuotos paslaugos?

Naudodamiesi ofšorinio verslo pirmenybėmis, mes dirbame ne tik pagrindinėse mums Ukrainos ir Lietuvos rinkose, bet ir visame pasaulyje.

Kartu InSite dirba tiek su tiesioginiais klientais (vidutiniu, stambiuoju ir smulkiuoju verslu, nevyriausybinėmis organizacijomis ir kt.), tiek su reklamos agentūromis bei kitais rinkos operatoriais.

Absoliučią teikiamų paslaugų daugumą InSite atlieka savo darbuotojų jėgomis. Esant reikalui kompanijos vadybininkai kviečiasi vienos ar kitos srities partnerius.

Nuo ko pradėti?

Prašome dešiniajame meniu išsirinkti jus dominančių paslaugų pakraipą arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte operatyvią bei nemokamą konsultaciją.

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.