Pastaraisiais metais vartotojų, peržiūrinčių jūsų svetainę ne paprastame ar nešiojamame kompiuteryje, o savo planšetėje ar išmaniame telefone, skaičius nuolat auga.

Google duomenimis, dar 2015 m. iki 60%  pasaulinio tinklo naudotojų naudojasi būtent mobiliais įtaisais.

Atsižvelgiant į tai, šiandien visos naujos svetainės kuriamos su pritaikomu dizainu (responsible web design, RWD) - pagal technologiją, kuri automatiškai pateikia jūsų svetainės turinį planšetėse ir išmaniuose telefonuose patogiu peržiūrai pavidalu.

Tačiau svetainėms, kurios sukurtos nesinaudojant šia technologija, galimas problemos sprendimas yra specialios mobilios svetainės versijos sukūrimas.

Kiek kainuoja mobili svetainės versija?

Mobilios svetainės versijos kūrimo kaina dažniausiai apskaičiuojama priklausomai nuo jos puslapių skaičiaus. Todėl tikslinga daugeliu atvejų būtų sukurti mobilią versiją ne visiems, o tik kai kuriems svetainės poskyriams (pavyzdžiui, be naujienų, be versijų kitomis kalbomis ir t.t.).

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir mobilios svetainės versijos kūrimo kainos.

Kitos InSite paslaugos: pritaikomas dizainas, svetainių kūrimas