Mobili svetainės versija

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Pastaraisiais metais vartotojų, peržiūrinčių jūsų svetainę ne paprastame ar nešiojamame kompiuteryje, o savo planšetiniame (delniniame) kompiuteryje ar išmaniame telefone, skaičius nuolat auga.

Google duomenimis, 2015 m. iki 60 %  pasaulinio tinklo naudotojų naudojasi būtent mobiliais įtaisais.

Atsižvelgiant į tai, nuo 2013 m. beveik visos naujos svetainės kuriamos su pritaikomu dizainu (responsible web design, RWD) - pagal technologiją, kuri automatiškai pateikia jūsų svetainės turinį planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuose telefonuose patogiu peržiūrai pavidalu.

Tačiau svetainėms, kurios sukurtos nesinaudojant šia technologija, galimas problemos sprendimas yra specialios mobilios svetainės versijos sukūrimas.

Kiek kainuoja mobili svetainės versija?

Mobilios svetainės versijos sukūrimo kaina dažniausiai apskaičiuojama priklausomai nuo jos puslapių skaičiaus. Todėl tikslinga daugeliu atvejų būtų sukurti mobilią versiją ne visiems, o tik kai kuriems svetainės poskyriams (pavyzdžiui, be naujienų, be versijų kitomis kalbomis ir t.t.).

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir mobilios svetainės versijos sukūrimo kainos.

Papildomos InSite paslaugos: pritaikomas dizainas, ofšorinis svetainių kūrimas

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.