Svetainės versija anglų ir rusų kalbom

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Jūsų kompanija pradeda dirbti ES ar išeina į Ukrainos, Baltarusijos ar Rusijos rinkas? Arba tiesiog nori padaryti savo svetainę suprantamesnę rusakalbiams ar anglakalbiams Lietuvos vartotojams?

Išmintingas sprendimas būtų įmonės svetainės versijos rusų ar anglų kalba sukūrimas ir tokiu būdu jos pavertimas dvikalbe arba daugiakalbe svetaine.

Anglakalbės svetainės versijos sukūrimas tikslingas ir įvaizdžio tikslais, jei norima pritraukti investicijų iš Vakarų valstybių.

Jeigu jums reikia visiškai lokalizuoti arba sukurti naują svetainę tam tikrai užsienio rinkai – žr. Svetainės lokalizacija.

Parodykite pavyzdį:

multimovniy sayt

Kas sudaro paslaugų kainą:

Interneto vadybos kompanija InSite atlieka visą paslaugų kompleksą sukuriant svetainės versiją kita kalba – tekstų vertimas į anglų, rusų, ukrainiečių ar kitą kalbą, techninis realizavimas, patalpinimas. Viskas gatava.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir svetainės versijos kita kalba sukūrimo kainos.

Papildomos InSite paslaugos: tekstų vertimas, svetainės lokalizavimas

 

Kiek kainuoja daugiakalbė svetainė?

Svetainės versijos anglų ar rusų kalba kaina priklauso nuo jos puslapių skaičiaus, vertimo kalbos, svetainės tematikos sudėtingumo ir TVS (turinio valdymo sistema) specifikos.

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.