Svetainės modernizacija

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Terminas „svetainių modernizacija” reiškia ne kažkokios jų sudėtinės dalies (pvz., paieškos optimizavimo, naujo puslapio sukūrimo, naujų modulių pridėjimo, persikėlimo į naują serverį, url sistemos pakeitimo, 301 peradresavimo) pagerinimą, o kompleksinį patobulinimą -  svetainės dizaino pakeitimą, visišką jos turinio atnaujinimą, persikėlimą į naują TVS ir t.t.

Atskiras internetinio puslapio modernizavimo variantas yra mobilios svetainės versijos sukūrimas patogiam peržiūrėjimui planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuose telefonuose bei versijos papildoma kalba sukūrimas (turinio dubliavimas kita kalba).

Kiek kainuoja svetainės modernizavimas?

Svetainės modernizavimo kainos prasideda nuo 200 eurų. Tačiau tais atvejais, kai galimo tinklalapio modernizavimo biudžetas viršija 1000 eurų, mes dažniausiai rekomenduojame klientams sukurti naują svetainę.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir svetainės modernizavimo kainos.

Papildomos InSite paslaugos: mobilios svetainės versijos sukūrimas, turinio dubliavimas kita kalba.

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.