Terminas „svetainių modernizacija” reiškia ne kažkokios jų sudėtinės dalies (pvz., paieškos optimizavimo, naujo puslapio sukūrimo, naujų modulių pridėjimo, persikėlimo į naują serverį, url sistemos pakeitimo, 301 peradresavimo) pagerinimą, o kompleksinį patobulinimą -  svetainės dizaino pakeitimą, visišką jos turinio atnaujinimą, persikėlimą į naują TVS ir t.t.

Atskiras interneto puslapio modernizavimo variantas yra mobilios svetainės versijos sukūrimas patogiam peržiūrėjimui planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuose telefonuose bei tinklapio vertimas į anglų arba kitą kalbą (svetainės vertimas).

Kiek kainuoja svetainės modernizavimas?

Svetainės modernizavimo kainos prasideda nuo 200 eurų. Tačiau tais atvejais, kai galimo tinklalapio modernizavimo biudžetas viršija 800 eurų, mes dažniausiai rekomenduojame klientams sukurti naują svetainę.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir svetainės modernizavimo kainos.

Kitos InSite paslaugos: mobilios svetainės versijos sukūrimas, svetainės vertimas į anglų ar kitą kalbą.