Pavadinimų kūrimas & Domenai

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Vykęs kompanijos ar prekybos ženklo pavadinimo parinkimas (naming) šiandien glaudžiai susijęs su atitinkamo domeno parinkimu.

Nes jei kompanija planuoja turėti savo vitriną (svetainę) virtualiame  pasaulyje, o tuo labiau jei planuoja aktyvią veiklą internete – atitinkamo domeno vardo paieškos ir registravimo klausimas yra nepaprastai svarbus.

Kas yra sėkmingas pavadinimas ir domenas?

Geriausias verslo svetainės domenas – tai trumpas, skambus, lengvai įsimenamas ir temiškai susijęs su verslu pavadinimas. Kuris lygiai tokia pačia forma atsispindi kompanijos svetainės pavadinime pagrindinėje domenų zonoje.

Koks domenas geras, o koks blogas?

Idealus domenas turi atitikti kelis reikalavimus:

 • trumpas;
 • tiksliai sutampa su kompanijos ar prekybos ženklo pavadinimu;
 • be brūkšnelio.

Kokioje zonoje geriausia pasirinkti domeną?

Geriausios domenų zonos įmonės svetainei yra „senos”, klasikinės pirmo lygio zonos. Dirbant globalioje tarptautinėje rinkoje – tai com zona. Tam tikrais (bet anaiptol ne visais!) atvejais taip pat org, net ir eu zonos.

Dirbant tik Lietuvos rinkoje geriausias variantas yra lt zona.

Geriausia zona laisvai užregistruoti domeną Ukrainoje yra com.ua, Baltarusijoje – by, Lenkijoje pl, Rusijoje – ru.

Kai kuriais atvejais geras variantas bus domeno pasirinkimas info, fm, bar ir kai kuriose kitose zonose. Kartu nukreipimo puslapiui domeno vardo pasirinkimo reikalavimai yra gerokai žemesni.

Parodykite gerą pavyzdį:

InSite veikia su trumpu, paprastos rašybos ir sutampančiu su kompanijos pavadinimu domenu .lt ir com.ua zonose..:)

 

Kodėl apsimoka InSite kompanijos paslaugos?

Mes specializuojamės būtent vardų kūrimu internete, gerų variantų svetainės pavadinimui parinkime. Dėl to jūs išvengsite situacijų, kada sumokėję didelius pinigus kreatyvinei agentūrai, suradusiai jums superkreatyvų pavadinimą, gavusią focus grupės superfeedback‘ą – bet, deja, neparemtą geru domeno pavadinimu...

Kaip parinkti vykusį domeną?

Darbo procese mes naudojame intelektualią domeno paiešką, pritaikome lingvistinę analizę ir paiešką pagal raktažodžius, peržiūrime ir užregistruotų domenų, kurių registravimo terminas besinaigiąs, bazę.

Kaip išpirkti užimtą domeno pavadinimą?

Nusipirkti jau užimtą domeno pavadinimą galima, jei jo savininkai yra vadinamieji skvoteriai – spekuliantai, registruojantys potencialiai populiarius domenus, norėdami juos vėliau perparduoti už didelius pinigus. Tokių domenų pardavimo kaina viršija nominalią mažiausiai keliolika kartų.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir domeno jūsų svetainei parinkimo kainos.

Papildomos InSite paslaugos: ofšorinis svetainių kūrimas, reklaminių tekstų kūrimas

Kiek kainuoja svetainės pavadinimo sukūrimas (naming)?

Svetainės domeno parinkimo ir registravimo kaina svyruoja nuo 100 iki 400 eurų priklausomai nuo konkrečios užduoties sudėtingumo.

Konsultacija

Prašome užpildyti formą nemokamos konsultacijai gauti:

 1. Jūsų vardas*
 2. Telefonas
 3. El. paštas*
 4. Įmonės pavadinimas
 5. Žinutė*
 6. *

    AtnaujintiInvalid Input

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.