Reklama internete

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Reklama internete yra mūsų dienomis pats tikslingiausias reklamos instrumentas. O kadangi interneto vartotojų skaičius nuolat auga, interneto reklamos rinka taip pat auga kasmet – didindama savo dalį spausdintų spaudos priemonių ir televizijos sąskaita.

Pagrindinės interneto reklamos rūšys:

 • kontekstinė reklama;
 • banerinė (medijos) reklama;
 • vaizdo reklama;
 • reklama socialiniuose tinkluose.

Kas svarbiausia interneto kontekstinėje reklamoje?

Teisingas žodžių pasirinkimas skelbime. Juk užsakovui svarbiausia ne jo skelbimo paspaudimų kiekis, o konversija. Jei kontekstinį skelbimą, kainuojantį 10 centų, spustelės 90 asmenų iš 100 – užsakovas sumokės 9 eurus, tačiau gali būti taip, kad iš tų 90 jo paslaugomis pasinaudos arba nusipirks jo prekę tik 1 žmogus. O jei iš 100 asmenų skelbimą spustelės tik 10, iš kurių 1 žmogus taps realiu pirkėju – konversija bus didesnė, o užsakovo išlaidos reklamai internete bus mažesnės.

 

Kuo naudinga reklama internete kartu su InSite?

Kompanija InSite vykdo užsakovo reklaminių projektų tinkinimą ir valdymą be jokių apgavysčių – tik už nustatytą reklaminio biudžeto komisiją.

Be to, mes niekad neslepiame nuo kliento pagrindinio online reklamos efektyvumo principo: prieš naudojantis reklama internete 98 % užsakovų verta išleisti pinigus savo svetainės optimizavimui (kartais ir modernizacijai). Ir tik po to skirti biudžeto pinigus reklamai internete.

Nuo kokios reklamos internete pradėti?

Daugeliu atvejų mes rekomenduojame savo klientams pradėti savo reklaminę veiklą internete nuo kontekstinių skelbimų talpinimo Google per AdWords tinklalapio reklamos sistemą. Dėl savo skaidrumo ir efektyvumo šis instrumentas leidžia pasiekti norimų rezultatų kontroliuojamo biudžeto sąlygomis gana greitu laiku.

Ar galima pačiam pradėti reklamą Google AdWords?

Galima, tačiau nuostoliai nuo jos klaidingų ar neefektyvių nustatymų šimtu procentų viršys tą komisiją, kurią jūs sumokėsite specialistams už jūsų kontekstinės reklamos valdymą Google.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir reklamos internete jūsų kompanijai kainos.

Papildomos InSite paslaugos: SEO optimizavimas, reklama socialiniuose tinkluose

Konsultacija

Prašome užpildyti formą nemokamos konsultacijai gauti:

 1. Jūsų vardas*
 2. Telefonas
 3. El. paštas*
 4. Įmonės pavadinimas
 5. Žinutė*
 6. *

    AtnaujintiInvalid Input

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.