Reklama internete šiandien yra pats tikslingiausias reklamos instrumentas. O kadangi aktyvių interneto vartotojų skaičius nuolat auga, interneto reklamos rinka taip pat auga kasmet – didindama savo dalį spausdintų spaudos priemonių ir televizijos sąskaita.

Pagrindinės interneto reklamos rūšys:

  • kontekstinė arba reklama paieškoje (Google Ads, anksčiau vadinama Google AdWords);
  • banerinė reklama (GDN);
  • vaizdų įrašų reklama;
  • reklama socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram ir kt.)

Kas svarbiausia interneto kontekstinėje reklamoje?

Teisingas žodžių pasirinkimas skelbime. Juk užsakovui svarbiausia ne jo skelbimo paspaudimų kiekis, o konversija. Jei kontekstinį skelbimą, kainuojantį 10 centų, spustelės 90 asmenų iš 100 – užsakovas sumokės 9 eurus, tačiau gali būti taip, kad iš tų 90 jo paslaugomis pasinaudos arba nusipirks jo prekę tik 1 žmogus. O jei iš 100 asmenų skelbimą spustelės tik 10, iš kurių 1 žmogus taps realiu pirkėju – konversija bus didesnė, o užsakovo išlaidos reklamai internete bus mažesnės.

Kuo naudinga reklama internete kartu su InSite?

InSite vykdo užsakovo reklaminių projektų tinkinimą ir valdymą be jokių apgavysčių – tik už nustatytą reklaminio biudžeto komisiją.

Be to, mes niekad neslepiame nuo kliento pagrindinio online reklamos efektyvumo principo: prieš naudojantis reklama internete 90 % užsakovų verta išleisti pinigus savo svetainės optimizavimui (kartais ir modernizacijai). Ir tik po to skirti biudžeto pinigus reklamai internete.

Nuo kokios reklamos internete pradėti?

Daugeliu atvejų mes rekomenduojame savo klientams pradėti savo reklaminę veiklą internete nuo Facebooko ir / arba kontekstinių skelbimų talpinimo Google. Dėl savo skaidrumo ir efektyvumo šie instrumentai leidžia pasiekti norimų rezultatų kontroliuojamo biudžeto sąlygomis gana greitu laiku.

Ar galima pačiam pradėti reklamą per Facebooką arba Google Ads?

Žinoma, tačiau nuostoliai nuo jos klaidingų ar neefektyvių nustatymų šimtu procentų gali viršyti tą komisiją, kurią jūs sumokėsite specialistams už jūsų reklamos valdymą Google.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir reklamos internete jūsų kompanijai kainos.

Papildomos InSite paslaugos: SEO optimizavimas, reklama socialiniuose tinkluose