SEO (Search engine optimization) – tai svetainės paieškos optimizacija, skirta jos pozicijos, matomumo paieškos sistemose (visų pirma Google) pakėlimui.

Kaip atliekamas SEO optimizavimas?

Svetainės paieškos optimizavimas susideda iš kelių pagrindinių krypčių:

  • struktūrinė optimizacija (svetainės kodas, struktūra ir t.t.);
  • vidinė optimizacija (turinys, raktažodžiai, antraštės ir kt.);
  • išorinis populiarinimas (atgalinės nuorodos).

Iš pradžių visada atliekama struktūrinė optimizacija – ją pakanka atlikti vieną kartą, po to jūsų svetainė įgauna daugiau autoriteto paieškos sistemose.

Svarbiausia kryptis – antroji, vidinis optimizavimas. Jį būtina atlikti vieną kartą kompleksiškai, o vėliau vykdyti nuolat.

Išorinis populiarinimas, numatantis nuorodų į jūsų svetainę iš kitų resursų padidinimą, – tikslinga atlikti tik po pirmųjų dviejų krypčių įgyvendinimo. Dažniausiai būtent ši kryptis yra pati brangiausia ir susijusi su pačiais didžiausiais nesąžiningų rangovų piktnaudžiavimais.

SEO optimizavimas - kaina:

Svetainės paieškos optimizavimo ir populiarinimo darbų kaina 80% priklauso nuo konkurentų aplinkos lygio ir nuo jos veiklos geografijos. Dėl to SEO paslaugų kaina Vilniaus miesto taksi tarnybos svetainei daug kartų didesnė už bet kokios Skuodo miesto svetainės populiarinimą.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir svetainės paieškos optimizavimo kainos.

Papildomos InSite paslaugos: vidinė svetainių optimizacija, reklama internete