Svetainių populiarinimas Google

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Terminas „svetainių populiarinimas” Google dažniausiai suprantamas kaip greitas resurso parodymas (pirmajame dešimtuke) paieškos sistemai išduodant rezultatus pagal tam tikrus paklausimus.

Kartu dažniausiai reikiamas rezultatas pasiekiamas dirbtinai didinant išorinių nuorodų skaičių – kitaip tariant, stengiantis vienaip ar kitaip apgauti paieškos sistemas. Žr. išsamiau: Kas yra svetainės SEO?

Prieš srovę

Tokie metodai (angl. black-hat SEO) gali duoti greitą rezultatą, tačiau brangiai kainuoja užsakovui ir sukelia Google sankcijų jūsų svetainės atžvilgiu riziką.

Štai kodėl kompanija InSite tuo neužsiima. Mes panaudojame kai kuriuos išorinio populiarinimo elementus svetainės kompleksinės optimizacijos procese – dėl to jūsų svetainė pakyla paieškos sistemų reitinguose natūraliu būdu, kas yra daug pigiau ir efektyviau užsakovui.

Svetainės populiarinimas Yandex’e

Dirbant rytų rinkose (Ukraina, Baltarusija, Rusija, Gruzija) svarbu populiarinti svetainę ne tik vietinėse Google versijose – google.com.ua, google,by, google.ru – bet ir paieškos sistemoje Yandex.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., jei norite gauti nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir svetainės paieškos otpimizavimo kainos.

Kiek kainuoja svetainės populiarinimas Google?

Svetainių populiarinimas Google yra sudėtinė InSite teikiamų nuolatinės svetainės priežiūros ir plėtros paslaugų paketo dalis. Paslaugų kaina priklauso nuo konkurencijos lygio ir pageidaujamo rezultato.

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.