Socialinių tinklų marketingas (SMM)

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

SMM populiarinimas socialiniuose tinkluose – vienas naujausių ir kartu perspektyviausių reklamos internete krypčių.

SMM (Social Media Marketing) paslaugos apima reklamą arba propagavimą socialiniuose tinkluose, visų pirma Facebook’e, rečiau YouTube, Twitter’yje, LinkedIN’e, jei dirbama Ukrainoje, Baltarusijoje ar Rusijoje – taip pat VKontakte.

Pagrindinės SMM reklamos socialiniuose tinkluose kryptys:

 • įmonių (bendruomenių, grupių) puslapių sukūrimas ir brandingas socialiniuose tinkluose;
 • turinio vadyba (content management) - puslapio tvarkymas, postų publikavimas ir komentarų moderavimas;
 • kryptinga reklama ir reklaminiai postai;
 • puslapių populiarinimas („offers”, „likers” ir t.t.).

Kas svarbiausia SMM reklamoje socialiniuose tinkluose?

Trumpai tariant, kiekvienas socialinis tinklas – tai savotiškas mini internetas. Tokiu būdu, kaip ir internete, pirmasis žingsnis SMM beveik visada yra bazinės jūsų verslo vitrinos socialiniuose tinkluose kompetentingas sukūrimas, brandingas ir nustatymai.

Kompanija InSite teikia įmonių puslapių visuose pagrindiniuose socialiniuose tinkluose sukūrimo, brandingo ir tinkinimo paslaugas.

Puslapis socialiniame tinkle sukurtas – kas toliau?

Sukūrus įmonės puslapį, jį reikia užpildyti įdomiu baziniu turiniu. Toliau būtina kasdien arba kitu dažnumu skelbti įdomius postus, vykdyti apklausas, konkursus – kad į puslapį būtų pritraukta tikslinė užsakovo auditorija. Be to, reikia palaikyti nuolatinį ryšį su vartotojais, moderuoti komentarus ir atsakinėti į dalyvių klausimus.

Kas yra kryptinga reklama socialiniuose tinkluose ir „promo postai”?

Reklama Facebook’e, YouTube, VK ir kituose tinkluose vykdoma targetingo reklaminių skelbimų forma pagrindu, kas šiaip jau primena kontekstinę reklamą internete. Klientas, žinoma, gali ją užsakyti savarankiškai, tačiau kvalifikuotas reklaminių kampanijų tinkinimas ir administravimas gali padidinti jų efektyvumą (reiškia, ir sutaupyti užsakovo lėšas) 2-3 kartus.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad absoliučiai daugeliu atvejų reklama socialiniuose tinkluose yra tikslinga tik po nuosavo įmonės puslapio nustatymo ir jo integravimo su užsakovo internetine svetaine.

 

Kuo naudinga SMM reklama socialiniuose tinkluose kartu su InSite?

Visų pirma, mes teikiame SMM paslaugas kartu su SEO parama, kas duoda jūsų socialinių tinklų ir jūsų svetainės sinergiją – kompetentingas įmonės puslapio Feisbuke integravimas su kompanijos svetaine gali gerokai padidinti jų veiklos efektyvumą.

Antra, mes teikiame visą SMM reklamos socialiniuose tinkluose paslaugų kompleksą, pasinaudodami tais SMM instrumentais, kurie geriausiai atitinka konkrečias kliento užduotis.

Ir trečia, teisingos darbo organizacijos ir mechanikos dėka mes galime pasiūlyti klientui aukštą paslaugų kokybę žemesnėmis už vidutines Lietuvos rinkoje kainomis.

Kuo pavojingas populiarinimas socialiniuose tinkluose?

Kaip ir SEO paslaugų rinkoje SMM srityje galima rasti daugybę pasiūlymų greitai išpopuliarinti įmonių puslapius Facebook’e, YouTube, VKontakte ir t.t. Pigaus populiarinimo socialiniuose tinkluose paslaugos žada užsakovui greitai pasiekti tūkstančio, kartais ir dešimties tūkstančių „laikų”, jo bendruomenės narių ir t.t. Problema tik ta, kad toks populiarinimas socialiniuose tinkluose pasiekiamas geriausiu atveju pasinaudojant vadinamųjų offerių (žmonių, parduodančių savo „laikus”), o blogiausiu – banalių botų (neegzistuojančių žmonių paskyrų) paslaugomis.

Nuo ko pradėti?

Kompanija InSite teikia SMM reklamos socialiniuose tinkluose paslaugų kompleksą, kurį sudaro įmonės puslapio numatytame tinkle sukūrimas ir reguliari priežiūra, paskyros integravimas su kliento svetaine, monitoringas ir komunikacija su vartotojais, konkursų, apklausų ir akcijų su prizais organizavimas, kryptinga reklama ir nuolatinė apskaita.

Be to, SMM reklamos socialiniuose tinkluose paslaugos gali būti viso kliento InSite svetainės priežiūros paslaugų paketo dalimi.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir SMM reklamos socialiniuose tinkluose paslaugų
kainos.

Papildomos InSite paslaugos: svetainės palaikymas, reklama internete

Kiek kainuoja SMM priežiūra?

SMM priežiūros ir reklamos socialiniuose tinkluose paslaugų kaina svyruoja nuo 200 iki 850 eurų per mėnesį priklausomai nuo platformų kiekio, publikacijų dažnumo, vartotojų aktyvumo ir interaktyvių akcijų organizavimo.

Konsultacija

Prašome užpildyti formą nemokamos konsultacijai gauti:

 1. Jūsų vardas*
 2. Telefonas
 3. El. paštas*
 4. Įmonės pavadinimas
 5. Žinutė*
 6. *

    AtnaujintiInvalid Input

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.