SMM populiarinimas socialiniuose tinkluose – vienas naujausių ir kartu perspektyviausių reklamos internete krypčių.

SMM paslaugos - kas tai yra?

SMM (Social Media Marketing) paslaugos apima postų publikavimą, reklamą arba propagavimą socialiniuose tinkluose, visų pirma Facebooke bei Instagrame, rečiau YouTube, Twitteryje, LinkedINe, Telegrame ir kt. Kitaip tariant, SMM tai yra socialinių tinklų priežiūra ir administravimas.

Pagrindinės SMM reklamos socialiniuose tinkluose kryptys:

  • įmonių (bendruomenių, grupių) puslapių sukūrimas ir brandingas socialiniuose tinkluose;
  • turinio vadyba (content management) - puslapio tvarkymas, postų publikavimas ir komentarų moderavimas;
  • kryptinga reklama ir reklaminiai postai;
  • sekėjų pritraukimas;
  • puslapių populiarinimas („offers”, „likers” ir t.t.).

Kas svarbiausia SMM reklamoje socialiniuose tinkluose?

Trumpai tariant, kiekvienas socialinis tinklas – tai savotiškas mini internetas. Tokiu būdu, kaip ir internete, pirmasis žingsnis SMM beveik visada yra bazinės jūsų verslo vitrinos socialiniuose tinkluose kompetentingas sukūrimas, brandingas ir nustatymai.

Kompanija InSite teikia įmonių puslapių visuose pagrindiniuose socialiniuose tinkluose sukūrimo, brandingo ir populiarinimo paslaugas.

Puslapis socialiniame tinkle sukurtas – kas toliau?

Sukūrus įmonės puslapį, jį reikia užpildyti įdomiu baziniu turiniu. Toliau būtina kasdien arba kitu dažnumu skelbti įdomius postus, vykdyti apklausas, konkursus – kad į puslapį būtų pritraukta tikslinė užsakovo auditorija. Be to, reikia palaikyti nuolatinį ryšį su vartotojais, moderuoti komentarus ir atsakinėti į dalyvių klausimus. Visa tai ir yra Facebook, Instagram puslapio administravimas ir priežūra.

Kas yra SMM, Facebook puslapio administravimas ir „promo postai”?

Reklama Facebooke, Instagrame, YouTube ir kituose tinkluose vykdoma targetingo reklaminių skelbimų forma pagrindu, kas primena kontekstinę reklamą internete. Klientas, žinoma, gali ją užsakyti savarankiškai, tačiau kvalifikuotas reklaminių kampanijų tinkinimas ir administravimas gali padidinti jų efektyvumą (reiškia, ir sutaupyti užsakovo lėšas) 2-3 kartus.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad absoliučiai daugeliu atvejų reklama socialiniuose tinkluose yra tikslinga tik po nuosavo įmonės puslapio nustatymo ir jo integravimo su užsakovo interneto svetaine.

Kuo naudingos SMM paslaugos socialiniuose tinkluose kartu su InSite?

Visų pirma, mes teikiame SMM paslaugas kartu su SEO optimizavimu, kas duoda jūsų socialinių tinklų ir jūsų svetainės sinergiją – kompetentingas įmonės puslapio Facebooke integravimas su kompanijos svetaine gali gerokai padidinti jų veiklos efektyvumą.

Antra, mes teikiame visą SMM reklamos socialiniuose tinkluose paslaugų kompleksą, pasinaudodami tais SMM instrumentais, kurie geriausiai atitinka konkrečias kliento užduotis.

Ir trečia, teisingos darbo organizacijos ir mechanikos dėka mes galime pasiūlyti klientui aukštą paslaugų kokybę žemesnėmis už vidutines Lietuvos rinkoje kainomis.

Kuo pavojingas „juodas SMM”?

Kaip ir SEO paslaugų rinkoje SMM srityje galima rasti daugybę pasiūlymų greitai išpopuliarinti įmonių puslapius Instagrame, Facebooke, YouTube ir t.t. Pigaus populiarinimo socialiniuose tinkluose paslaugos žada užsakovui greitai pasiekti tūkstančio, kartais ir dešimties tūkstančių „laikų”, jo bendruomenės narių ir t.t. Problema tik ta, kad toks populiarinimas socialiniuose tinkluose pasiekiamas geriausiu atveju pasinaudojant vadinamųjų offerių (žmonių, parduodančių savo „laikus”), o blogiausiu – banalių botų (neegzistuojančių žmonių paskyrų) paslaugomis.

Facebook puslapio administravimas ir priežiūra: nuo ko pradėti?

InSite teikia SMM paslaugų kompleksą, kurį sudaro įmonės puslapio numatytame tinkle sukūrimas ir reguliari priežiūra, paskyros integravimas su kliento svetaine, monitoringas ir komunikacija su vartotojais, konkursų, apklausų ir akcijų su prizais organizavimas, reklama ir nuolatinė apskaita.

Be to, SMM paslaugos gali būti viso kliento InSite svetainės priežiūros paslaugų paketo dalimi.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir SMM paslaugų kainos.

Kitos InSite paslaugos: svetainės palaikymas, reklama internete