Įmonių svetainės

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Įmonės svetainė - tai praktiškai jūsų kompanijos ar organizacijos biuras internete.

Kuriant įmonės svetainę svarbiausia pasirinkti adekvačią platformą, tinkamą funkcionalą ir stilingą dizainą.

Tarp kitko, analizė ir pasirinkimas yra svarbesni, negu pats atlikimas. Išsamiau žr. Ofšorinis svetainių kūrimas kompanijoje InSite.

Kokias įmonės svetaines mes kuriame?

Dideles ir mažas, viena ar keliomis kalbomis, sukuriant savą TVS ir su gatava platforma, visiškai originalaus ar bazinio dizaino.

Kodėl verta užsakyti svetainę kompanijai InSite:

1. Mes pasiūlysime jums patį adekvačiausią sprendimą - o ne tą, kuriame specializuojasi tas ar anas frilanseris programuotojas arba agentūra.

2. Mes sukursime jums 100 % gatavą svetainę - architektūra, dizainas, programavimas, tekstų kūrimas, korektūra, paieškos optimizacija, vertimai, statistika, patalpinimas; viskas gatava.

3. Mes sukursime jums svetainę pigiau — nes ofšorinis programavimas visada pigesnis, be to, mes nesiekiame uždirbti būtent iš svetainės kūrimo, kadangi mūsų pagrindinis verslas tai svetainės priežiūra.

Žinoti ką VS Mokėti kaip

Prašome prisiminti, kad „žinoti ką” sutaupo ir uždirba internete daug daugiau pinigų, negu „mokėti kaip”.

Kada klientas kalba tiesiogiai su programuotoju – jie dažnai nesupranta vienas kito. Tuo tarpu InSite – tai interneto vadybos kompanija.

Mes mokame kalbėti ta pačia kalba su klientu, kad perprastume jo marketingą ir verslą, ir mokame paskui kitais žodžiais perteikti reikalingą informaciją programuotojams, reklaminių tekstų rašytojams ir dizaineriams – kad jie kaip galima tiksliau įgyvendintų reikiamą sprendimą.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir jūsų įmonės svetainės sukūrimo kainos.

Papildomos InSite paslaugos: nukreipimo puslapių sukūrimas, svetainės priežiūra

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.