Įmonės svetainė - tai praktiškai jūsų kompanijos ar organizacijos biuras internete.

Kuriant įmonės svetainę svarbiausia pasirinkti adekvačią platformą, tinkamą funkcionalą ir stilingą dizainą.

Tarp kitko, analizė ir pasirinkimas yra svarbesni, negu pats atlikimas. Išsamiau žr. svetainių kūrimas su InSite.

Kokias įmonės svetaines mes kuriame?

Dideles ir mažas, viena ar keliomis kalbomis, sukuriant savą TVS ir su gatava platforma, visiškai originalaus ar bazinio dizaino.

Kodėl verta užsakyti svetainę kompanijai InSite:

1. Mes pasiūlysime jums patį adekvačiausią sprendimą - o ne tą, kuriame specializuojasi tas ar anas frilanseris programuotojas arba agentūra.

2. Mes sukursime jums 100% gatavą svetainę - architektūra, dizainas, programavimas, tekstų kūrimas, korektūra, paieškos optimizacija, vertimai, statistika, patalpinimas; viskas gatava.

3. Mes sukursime jums svetainę pigiau — nes ofšorinis programavimas visada pigesnis, be to, mes nesiekiame uždirbti būtent iš svetainės kūrimo, kadangi mūsų pagrindinis verslas yra svetainės priežiūra.

Žinoti ką VS Mokėti kaip

Prašome prisiminti, kad „žinoti ką” sutaupo ir uždirba internete daug daugiau pinigų, negu „mokėti kaip”.

Kada klientas kalba tiesiogiai su programuotoju – jie dažnai nesupranta vienas kito. Tuo tarpu InSite – tai interneto vadybos kompanija.

Mes mokame kalbėti ta pačia kalba su klientu, kad perprastume jo marketingą ir verslą, ir mokame paskui kitais žodžiais perteikti reikalingą informaciją programuotojams, reklaminių tekstų rašytojams ir dizaineriams – kad jie kaip galima tiksliau įgyvendintų reikiamą sprendimą.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir jūsų įmonės svetainės sukūrimo kainos.

Kitos InSite paslaugos: nukreipimo puslapių kūrimas, svetainės priežiūra