Jeigu jūs dar neturite interneto puslapio arba jis funkcionaliai ar įvaizdžio aspektu yra pasenęs, kompanija InSite pasiruošusi pasiūlyti jums efektyvų sprendimą sukuriant kokybišką ir šiuolaikišką svetainę, kuri visiškai atitiks jūsų verslo interesus.

Principai, kurių mes laikomės kurdami svetainę (reprezentacinių ar informacinių tinklapių kūrimas):

  • adekvatumas užduotims;
  • aukšto lygio funkcionalumas;
  • šiuolaikiškumas;
  • minimali kaina.

Ką reiškia adekvatumas užduotims?

Tai reiškia visų pirma teisingos platformos, TVS pasirinkimą (WordPress, Joomla ir tt.) - priklausomai nuo jūsų prekių/paslaugų specifikos ir svetainės tikslų. Pavyzdžiui, jei jūs parduodate vienos prekių kategorijos liniją, neverta kurti viso portalo, greičiausiai pakaks normalaus nukreipimo puslapio.

Deja, Lietuvoje pakankamai dažnai realizuojami neefektyvūs sprendimai, kurie paskui niekada neatsiperka. Manome, kad neverta kartoti svetimų klaidų.

interneto puslapio kūrimas

Aukšto lygio funkcionalumas

Kuriant interneto svetainę svarbu numatyti jos būsimą veiklą. Tai reiškia maksimalų patogumą naudotojui, vėlesnių atnaujinimų ir pakeitimų prieinamumą, galimybę peržiūrėti nuotraukų galerijas ar pervesti pinigus online ir t.t. Labai svarbu numatyti tai iš anksto - kitaip vėliau papildomos funkcijos gali kainuoti klientui gerokai brangiau.

Tinklapio šiuolaikiškumas

Bet kokį puslapį reikia kurti naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis - juk internete technologijos kinta labai greitai. Jei svetainė bus kuriama remiantis vakarykštėmis technologijomis - jinai bus pasenusi jau savo atidarymo metu.

Minimali interneto puslapio kaina - nuo 199 €

Minimalios svetainių kūrimo kainos - tai vienas maloniausių InSite pranašumų klientų atžvilgiu..:) Paslaptis paprasta: ofšorinis programavimas visada leidžia sutaupyti. Be to, mes neplanuojame uždirbti būtent iš svetainės kūrimo, nes mūsų pagrindinis verslas - jos priežiūra ir plėtra.

Įvairios agentūros ir programuotojai frilanseriai dažnai siūlo klientui „geriausią” sprendimą priklausomai nuo to, kokias technologijas jie yra įvaldę ir kiek pinigų jie uždirbs sukurdami interneto puslapį. Tačiau mes praktikuojame visai kitokius metodus, kadangi dar nuo 2012 metų pasireiškia tendencija, kada 9 iš 10 atvejų įmonės svetainei yra tikslingiau panaudoti vieną ar kitą gatavą turinio valdymo sistemą (TVS), o ne pačių sukurtą platformą.

Su kokia TVS geriausia sukurti svetainę?

Šis klausimas neturi atsakymo. Negalima pasakyti, kad WordPress puslapio kūrimas yra geresnis spendimas negu tinklapio kūrimas su Joomla. Idealios turinio valdymo sistemos tiesiog nėra, viskas priklauso nuo konkrečių užduočių.

Prašome išsamiau peržiūrėti pačius populiariausius variantus Lietuvoje:  

Arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją, kokia būtent svetainė geriausiai tiks jūsų verslui.