Puslapių kūrimas

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Jeigu jūs dar neturite svetainės arba ji funkcionaliai ar įvaizdžio aspektu yra pasenusi, kompanija InSite pasiruošusi pasiūlyti jums efektyvų sprendimą sukuriant kokybišką ir šiuolaikišką svetainę, kuri visiškai atitiks jūsų verslo interesus.

Principai, kurių mes laikomės kurdami svetainę:

  • adekvatumas užduotims;
  • aukšto lygio funkcionalumas;
  • šiuolaikiškumas;
  • minimali kaina.

Ką reiškia adekvatumas užduotims?

Tai reiškia visų pirma teisingos platformos pasirinkimą - priklausomai nuo jūsų prekių/paslaugų specifikos ir svetainės darbo tikslų. Pavyzdžiui, jei jūs parduodate vienos prekių kategorijos liniją, neverta kurti viso portalo, greičiausiai pakaks normalaus nukreipimo puslapio.

Deja, Lietuvoje pakankamai dažnai realizuojami neefektyvūs sprendimai, kurie paskui niekad neatsiperka. Neverta kartoti svetimų klaidų.

Aukšto lygio funkcionalumas

Kuriant svetainę svarbu numatyti jos būsimą veiklą. Tai reiškia maksimalų patogumą naudotojui, vėlesnių atnaujinimų ir pakeitimų prieinamumą, galimybę peržiūrėti nuotraukų galerijas ar pervesti pinigus online ir t.t. Labai svarbu numatyti tai iš anksto - kitaip vėliau papildomos funkcijos gali kainuoti klientui gerokai brangiau.

Šiuolaikiškumas

Bet kokią svetainę reikia kurti naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis - juk internete technologijos kinta labai greitai. Jei svetainė bus kuriama remiantis vakarykštėmis technologijomis - jinai bus pasenusi jau savo atidarymo metu.

Minimali kaina

Minimalios svetainių kūrimo kainos - tai vienas maloniausių InSite pranašumų klientų atžvilgiu..:) Paslaptis paprasta: ofšorinis programavimas visada leidžia sutaupyti, be to, mes neplanuojame uždirbti būtent iš svetainės kūrimo, nes mūsų pagrindinis verslas - jos priežiūra ir plėtra.

Įvairios agentūros ir programuotojai frilanseriai siūlo klientui „geriausią” sprendimą priklausomai nuo to, kokias technologijas jie yra įvaldę ir kiek pinigų jie uždirbs sukurdami svetainę. Tačiau mes praktikuojame visai kitokius metodus, kadangi dar nuo 2012 metų pasireiškia tendencija, kada 8 iš 10 atvejų įmonės svetainei yra tikslingiau panaudoti vieną ar kitą gatavą turinio valdymo sistemą (TVS), o ne pačių sukurtą platformą.

Su kokia TVS geriausia sukurti svetainę?

Šis klausimas neturi atsakymo. Idealios turinio valdymo sistemos nėra, viskas priklauso nuo konkrečių užduočių.

Prašome išsamiau peržiūrėti pačius populiariausius variantus, kuriuos mes darome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose, Varėnoje ir visoje Lietuvoje:  

Arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją, kokia būtent svetainė geriausiai tiks jūsų verslui.

Kiek kainuoja sukurti svetainę?

Svetainės sukūrimo kaina priklauso, visų pirma, nuo jos apimties, paskirties, dizaino ir panaudotą TVS. Paprasčiausio nurkeipimo puslapio sukūrimo kaina prasideda nuo 150 eurų. Beje, pigiai užsakyti svetainę Vilniuje - tai visai nereiškia padaryti ją blogai. Svarbiausia - surasti teisingą sprendimą ir kokybiškai jį įgyvendinti.

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.