Svetainių lokalizacija

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Svetainės lokalizacija – tai jos versijos kita kalba (anglų, ukrainiečių, lenkų, rusų) sukūrimas. Kartu, skirtingai nuo paprasto tekstų vertimo, vykdomas visas darbų kompleksas.

Ką numato svetainės lokalizavimas?

Internetinių puslapių lokalizacijos paslaugą sudaro:

1. Esamo svetainės turinio surinkimas ir sureguliavimas originalo kalba, kodo išvalymas ir t.t.

2. Vieningo glosarijaus sukūrimas ir patvirtinimas (siekiant identiškai išversti vartojamus įvairiuose svetainės puslapiuose terminus).

3. Visų svetainės puslapių vertimas į tikslinę kalbą.

4. Techninis svetainės veiklos kitame domene nustatymas (kartu parenkant domeną).

5. Tinklalapio teksto įkėlimas per jo turinio valdymo sistemą (TVS).

6. Svetainės turinio susiejimas nuorodomis.

7. Atskirų elementų vertimas ir svetainės paieškos optimizavimas (antraštės, vaizdai, raktažodžiai).

8. Naujai sukurtos kalbinės versijos visiškas redagavimas ir korektūra.

Parodykite pavyzdį:

lokalizaciya saitu

Ukrainietiška tarptautinės svetainės Whiskyology versija, lokalizuota  2014 m. rudenį.

 

Kuo naudingos InSite lokalizacijos paslaugos?

Kompanija Insite specializuojasi interneto vadyboje, kas numato visišką, šimtaprocentinę svetainės lokalizaciją – įskaitant vertimo  paslaugas, techninį administravimą, paieškos marketingą ir optimizavimą. Mūsų specialistai gali pasirūpinti visomis detalėmis, o  rezultatas – užsakovas gauna visavertę svetainės versiją kita kalba.

Kokiomis kalbomis vykdomas svetainės lokalizavimas?

Kompanija InSite atlieka visą tinklalapio lokalizacijos darbų kompleksą anglų, rusų, ukrainiečių kalbomis savo jėgomis, pasinaudodama partnerių paslaugomis, jei reikia lokalizuoti svetainę vokiečių, ispanų, lenkų, latvių, norvegų, švedų, italų, rumunų, turkų ir kitomis kalbomis.

Lokalios kalbinės svetainės versijos priežiūra

Kompanija InSite užtikrina ne tik lokalizaciją, bet ir visišką tolimesnę sukurtos lokalios kalbinės svetainės versijos priežiūrą – įskaitant reguliarų jos puslapių vertimą ir atnaujinimą, naujienų skelbimą, paieškos optimizaciją ir pan.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir jūsų svetainės lokalizavimo kainos.

Papildomos InSite paslaugos: tekstų vertimas, domeno parinkimas

Kiek kainuoja svetainės lokalizacija?

Svetainės lokalizacija numato didesnį darbų kompleksą, negu tik tekstų vertimas – todėl ir jos kaina yra didesnė. Kartu svetainės lokalizacija klientui atsieina pigiau, negu atskirų vertimo, optimizacijos, svetainės techninių nustatymų paslaugų užsakymas.

Konsultacija

Prašome užpildyti formą nemokamos konsultacijai gauti:

  1. Jūsų vardas*
  2. Telefonas
  3. El. paštas*
  4. Įmonės pavadinimas
  5. Žinutė*
  6. *

      AtnaujintiInvalid Input

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.