Vertimai iš lietuvių kalbos

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Vertimas iš anglų, rusų ir kitų kalbų į lietuvių bei atvirkštinis vertimas – sudėtinė daugiakalbių svetainių priežiūros dalis, tame tarpe reguliaraus naujienų ir SEO straipsnių rašymo procese.

Kuo ypač naudingi InSite vertimai?

Kompanija InSite siūlo jums ne tik teksto vertimą, o visiškai gatavą medžiagą, skirtą skelbti internete. Nes mūsų vertimo pagrindinėmis kalbomis paslaugas sudaro:

1. Pats teksto vertimas.

2. Teksto redagavimas (atliekamas kito specialisto).

3. Šio teksto paieškos optimizavimas.

4. Korektūra.

Būtent tuo mes ir esame pranašesni prieš savo konkurentus – į vertimo kainą jau įeina jo redagavimas, paieškos optimizacija ir korektūra, o tai reiškia, kad jums nereikia apmokėti viso to atskirai.

Parodykite pavyzdį:

uzupio konstitucija

Užupio Respublikos Konstitucija ukrainiečių kalba, 2014 m.

Iš kokių ir į kokias kalbas verčiami tekstai?

InSite specialistai verčia tekstus iš/į lietuvių, ukrainiečių, anglų ir rusų kalbų savo jėgomis, kviesdami vertėjus partnerius, jei reikia vertimo iš/į vokiečių, lenkų, latvių, ispanų, švedų, norvegų ir kitomis kalbomis.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir tekstų vertimo jūsų svetainei kainos.

Papildomos InSite paslaugos: svetainės lokalizacija, tekstai svetainei

Kiek kainuoja svetainės tekstų vertimas?

Svetainės tekstų vertimo kaina apskaičiuojama už teksto tūkstantį ženklų arba tūkstantį žodžių. Į tekstų vertimą įskaičiuotas teksto redagavimas, paieškos optimizacija ir korektūra.

Konsultacija

Prašome užpildyti formą nemokamos konsultacijai gauti:

  1. Jūsų vardas*
  2. Telefonas
  3. El. paštas*
  4. Įmonės pavadinimas
  5. Žinutė*
  6. *

      AtnaujintiInvalid Input

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.