Vertimas iš anglų, ukrainiečių, rusų ir kitų kalbų į lietuvių bei atvirkštinis vertimas – sudėtinė daugiakalbių svetainių priežiūros dalis, tame tarpe reguliaraus naujienų ir SEO straipsnių rašymo procese.

Kuo ypač naudingi InSite vertimai?

InSite siūlo jums ne tik teksto vertimą, o visiškai gatavą medžiagą, skirtą skelbti internete. Nes mūsų vertimo pagrindinėmis kalbomis paslaugas sudaro:

1. Pats teksto vertimas.

2. Teksto redagavimas (atliekamas kito specialisto).

3. Šio teksto paieškos optimizavimas.

4. Korektūra.

Būtent tuo mes ir esame pranašesni prieš savo konkurentus – į vertimo kainą jau įeina jo redagavimas, paieškos optimizacija ir korektūra, o tai reiškia, kad jums nereikia apmokėti viso to atskirai.

Parodykite pavyzdį:

uzupio konstitucija

Užupio Respublikos Konstitucija ukrainiečių kalba, 2014 m.

Iš kokių ir į kokias kalbas verčiami tekstai?

InSite verčia tekstus iš/į lietuvių, ukrainiečių, anglų ir rusų kalbų savo jėgomis, kviesdami vertėjus partnerius, jei reikia vertimo iš/į vokiečių, lenkų, latvių, ispanų, švedų, norvegų ir kitomis kalbomis.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad inSite teikia tik vertimo raštu paslaugas. Dėl vertimo žodžiu iš ukrainiečių k. arba į ukrainičių k. rekomenduojame kreiptis į vertimo centrą Ua-Lt.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl tekstų vertimo jūsų svetainei kainos.

Kitos InSite paslaugos: svetainės lokalizacija, tekstai svetainei