Pritaikomas dizainas (RWD)

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Svetainės pritaikomas dizainas (angl. Responsible web design, RWD) numato specialių technologijų, kurių dėka jūsų svetainė bus teisingai perteikta ne tik nešiojamuose ir stacionariuose kompiuteriuose, bet ir populiariuose gadžetuose – planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuose telefonuose.

Kodėl pritaikomas dizainas mūsų dienomis yra toks aktualus?

Pritaikomas dizainas plėtojamas JAV nuo 2010 metų, o 2013 metų antroje pusėje buvo užfiksuotas persilaužimo momentas – mobilių platformų naudotojų skaičius pasaulyje viršijo nešiojamų ir stacionarių PK naudotojų skaičių.

Tendencija nesikeičia – kasmet visame pasaulyje apskritai ir Lietuvoje konkrečiai interneto naudotojų iš mobilių įtaisų kiekis padidėja keliolika procentų. Tai reiškia, kad jeigu jūs norite šiandien sukurti naują šiuolaikišką svetainę – 9 atvejais iš 10 jums bus rekomenduota panaudoti pritaikomą dizainą.

Svetainės su pritaikomu dizainu ir paieškos optimizavimas

2015 metų balandžio mėnesį didžiausia pasaulyje ir Lietuvoje paieškos sistema – Google – paskelbė apie principines svetainių reitingavimo algoritmo permainas. Nuo tada svetainės, pritaikytos peržiūrėti planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuose telefonuose, gauna aukštesnes pozicijas paieškos rezultatuose, negu svetainės su puikiu, bet nepritaikytu dizainu.

Ar visoms svetainėms reikia pritaikomo dizaino?

Nuo 2015 metų pavasario – taip, beveik visoms. Išimtis – tos svetainės, kurios yra orientuotos į vietinius vartotojus tose vietovėse, kur silpnas internetas, bei kai kurios specializuotos svetainės. Kartu labai svarbu užtikrinti vartotojams pasirinkimo galimybę, t.y. galimybę savo nuožiūra pasirinkti mobilią ar viso ekrano tinklalapio versiją.
Ar verta kurti jau egzistuojančios svetainės pritaikomą versiją?

Daugeliu atvejų – ne. Tikslingiau būtų sukurti naują svetainę su pritaikomu dizainu.

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir jūsų svetainės pritaikomo dizaino sukūrimo kainos.

Papildomos InSite paslaugos: svetainių dizainas, ofšorinis svetainių kūrimas

Kiek kainuoja pritaikomas dizainas?

Pritaikomas dizainas svetainei padidina jos sukurimo kainą nuo 10 iki 25 %. Biudžetinis variantas būtų gatavo svetainės šablono su nustatytu pritaikomu dizainu adaptavimas.

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.