Gatavų interneto svetainių maketų (šablonų, temų, dizainų) pritaikymas – tai ekonominė originalaus svetainės dizaino sukūrimo alternatyva.

Kokie pagrindiniai gatavo svetainės šablono panaudojimo pranašumai?

1. Gatavas tinklapio šablonas (svetainės tema) visada pigesnis negu specialus web dizaino kūrimas.

2. Gatavo svetainės maketo adaptacija užima daug mažiau laiko.

3. Interneto svetainės šablonas paprastai sukurtas tam tikrai TVS (WordPress šablonai, dizainai, Joomla svetainės pavyzdžiai ir kt.) – todėl sumažėja pačios svetainės nustatymų darbų apimtis.

Kas svarbiausia pritaikant šablonus interneto puslapiams?

Pagrindinė užduotis – surasti šiuolaikinį, stilingą maketo dizainą, kurį galima būtų pritaikyti prie firminio užsakovo stiliaus (svetainės maketo brandingas).

Kitas svarbus momentas – gatavą šabloną rekomenduojama naudoti kartu su jam numatyta TVS (turinio valdymo sistema). Kitaip tariant, maketo, sukurto Joomla'i, ne visada verta naudoti WordPress sistemai ir atvirkščiai.

Parodykite gerą pavyzdį: interneto puslapių šablonai, temos, pavyzdžiai

Mokami ir nemokami svetainių dizainai

Gatavi šablonai svetainei būna mokami ir nemokami, tačiau svarbiausia jiems – kokybė ir nustatymų lankstumas. Gatavi web dizainai nėra brangūs, tačiau toli gražu ne visada mokamas maketas yra geresnis už nemokamą.

Ką numato šablono svetainei pritaikymas (redizainas)?

Maketo pritaikymo procese tobulinamas jo dizainas (logotipas, prekybos ženklo spalvos, užsakovo vizualūs elementai) bei vykdomi funkcionalūs pokyčiai (kontaktinių formų, meniu elementų išdėstymas ir pan.).

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir svetainės šablono adaptacijos kainos.

Kitos InSite paslaugos: svetainių dizaino kūrimas, pritaikomas web dizainas