Šablonų pritaikymas

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Gatavų svetainės šablonų pritaikymas – tai ekonominė originalaus svetainės dizaino sukūrimo alternatyva.

Kokie pagrindiniai gatavo svetainės šablono panaudojimo pranašumai?

1. Gatavas šablonas (maketas) visada pigesnis negu specialus web dizaino kūrimas.

2. Gatavo šablono adaptacija užima daug mažiau laiko.

3. Svetainės šablonas paprastai sukurtas tam tikrai TVS – todėl sumažėja pačios svetainės nustatymų darbų apimtis.

Kas svarbiausia pritaikant gatavus šablonus interneto puslapiams?

Pagrindinė užduotis – surasti šiuolaikinį, stilingą šablono dizainą, kurį galima būtų pritaikyti prie firminio užsakovo stiliaus (svetainės šablono brandingas).

Kitas svarbus momentas – gatavą šabloną rekomenduojama naudoti kartu su jam numatyta TVS (turinio valdymo sistema). Kitaip tariant, šablono, sukurto Joomla'i, neverta naudoti WordPress arba DLE sistemai ir atvirkščiai.

Parodykite gerą pavyzdį: adoptaciya shabloniv saituŠeimos poilsio kompleksas Auksinis ąžuolas, Joomla, 2015 m. vasario mėn.

Mokami ir nemokami svetainės šablonai (maketai)

Gatavi šablonai svetainei būna mokami ir nemokami, tačiau svarbiausia jiems – kokybė ir nustatymų lankstumas. Gatavi šablonai nėra brangūs, bet ne visada mokamas šablonas yra geresnis už nemokamą.

Ką numato šablono svetainei pritaikymas (redizainas)?

Šablono pritaikymo procese tobulinamas jo dizainas (logotipas, prekybos ženklo spalvos, užsakovo vizualūs elementai) bei vykdomi funkcionalūs pokyčiai (kalbų panelė, meniu elementų išdėstymas ir pan.).

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir svetainės gatavo maketo adaptacijos kainos.

Papildomos InSite paslaugos: svetainių dizaino sukūrimas, pritaikomas web dizainas

Konsultacija

Prašome užpildyti formą nemokamos konsultacijai gauti:

  1. Jūsų vardas*
  2. Telefonas
  3. El. paštas*
  4. Įmonės pavadinimas
  5. Žinutė*
  6. *

      AtnaujintiInvalid Input

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.