Svetainių dizainas

InSite Svetainės priežiūra ir plėtra

Svetainės dizainas – tai jūsų verslo išorinis vaizdas. Būtent pagal jį sudaromas pirmasis įspūdis – kuris, kaip žinoma, dažnai yra lemiamas.

Kaip kuriamas svetainės dizainas?

Svetainės dizaino kūrimas skiriasi nuo reklamos tekstų kūrimo ar paieškos optimizavimo – jame esama tam tikros magijos, kurios vardas „kreatyvas”. Paprastai magai nemėgsta atskleisti savo paslapčių – bet mes padarysime išimtį..:)

Gražu ar ne – kur geras svetainės dizainas, o kur prastas?

Gražaus dizaino supratimas yra pernelyg subjektyvus, todėl geriau naudotis racionalesniu ir turiningesniu kriterijumi – stilingumu. Geras dizainas visada yra stilingas, nepriklausomai nuo to, kokiu stiliumi jis atliktas. Stiliaus jautimas ar (rečiau) supratimas dažniausiai ir sudaro paslaptingo termino „geras skonis” turinį.

Parodykite gerą pavyzdį:

landing page 

Koks yra stilingo svetainių dizaino sukūrimo algoritmas?

1. Pirmojo būtina sąlyga – dizaineris privalo turėti gerą skonį. Jis turi būti šiuolaikinių Vakarų Europos ir Amerikos tendencijų kontekste, būti jei ne „ant bangos”, tai bent jau pačioje srovėje. Ne ant kranto. Jei dizaineris, kuriantis jūsų svetainę, neturi tokio skonio – niekas nepadės.

2. Antroji sąlyga – dizaineris arba meno vadovas, kuriantys svetainės dizainą, turi dirbti kartu su interneto marketingo arba vartojiškumo (usability) specialistu. Nes tikrai ne viskas, kas yra geras dizainas ant popieriaus, liks tokiu ir internete. Web dizainas visada turi būti derinamas su būtent šios svetainės marketingu ir vartojiškumu.

3. Trečioji sąlyga – klientas turi pasitikėti dizaineriu. Geras dizaineris dirbdamas griežtai laikysis prekės ženklo įvaizdžio aprašymo (brand book, jei tokio esama), bet turi turėti veikimo laisvę. Neverskite dizainerio piešti žalią šunį - jam nesunku įvykdyti kliento užgaidą, tačiau nuo to pastarajam bus tik blogiau. Taip pat neverta dailininko skubinti – tai kreatyvas, menininkams būna kūrybiškos dienos ir nekūrybiškos, prigimties nepakeisi. Klientui geriau, jeigu jo užduotis bus atlikta būtent kūrybišką dieną (rytą ar naktį).

4. Ketvirtoji sąlyga – svetainės dizainas turi būti atliktas kokybiškai ir iki galo. Tai reiškia, kad turi būti apgalvotas ir pagrindinio, ir tipinio vidinio, ir netipinių vidinių puslapių bei pritaikomo dizaino mobilios versijos dizainas.

Kodėl taip skiriasi svetainių dizaino kainos? Jei jūs perskaitėte gero web dizaino prielaidų sąrašą aukščiau, ko gero, sutiksite, kad jis negali būti pigus.
Tačiau suprantama, kad rinkoje visada esama begalės agentūrų ir frilanserių, kurie siūlo sukurti svetainės dizainą pigiai. Ką daryti? Jei jūsų biudžeto nepakanka originalaus svetainės dizaino sukūrimui – geriau nemokėti pigiems ir prastiems dizaineriams, o pasinaudoti galimybe prisitaikyti svetainės šabloną. Stilingas šablonas visada bus pranašesnis variantas, negu prastas dizainas.
Taigi, kokia web dizaino magijos paslaptis?

geras dizainerio skonis + kliento pasitikėjimas + suderinimas su marketingu ir tinkamumu naudoti
+ kokybiškas atlikimas

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir jūsų svetainės dizaino sukūrimo kainos.

Papildomos InSite paslaugos: šablonų adaptavimas, pritaikomas dizainas

Kiek kainuoja svetainės dizaino sukūrimas?

Svetainės dizaino sukūrimo kaina priklauso nuo jos funkcionalo, panaudotų technologijų, prekės ženklo įvaizdžio aprašymo ir įvairių vidinių poskyrių buvimo. Kokybiškas web dizainas – nepigus malonumas, todėl kai kuriais atvejais mes rekomenduojame rinktis iš dizaino sukūrimo ar šablono adaptavimo paslaugų.

Konsultacija

Prašome užpildyti formą nemokamos konsultacijai gauti:

  1. Jūsų vardas*
  2. Telefonas
  3. El. paštas*
  4. Įmonės pavadinimas
  5. Žinutė*
  6. *

      AtnaujintiInvalid Input

Orientavimasis į rezultatą

Ofšorinės paslaugos visada kainuoja pigiau, negu Lietuvoje. Tačiau dar daugiau laiko ir pinigų sutaupysite kompetentingos svetainės vadybos dėka.
Išnagrinėję situaciją, mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą: suderintą pagal parametrus „jūsų išlaidos/jūsų pelnas”. Bendra darbo schema ganėtinai paprasta. Perprasti jūsų verslą - surasti teisingą sprendimą - efektyviai jį realizuoti. Būtent taip ir dirba InSite.