Interneto svetainės dizainas – tai jūsų verslo išorinis vaizdas. Būtent pagal jį sudaromas pirmasis įspūdis – kuris, kaip žinoma, dažnai yra lemiamas.

Kaip kuriamas interneto svetainės dizainas?

Svetainės dizaino kūrimas skiriasi nuo reklamos tekstų kūrimo ar paieškos optimizavimo – jame esama tam tikros magijos, kurios vardas „kreatyvas”. Paprastai magai nemėgsta atskleisti savo paslapčių – bet mes padarysime išimtį..:)

Gražu ar ne – kur geras svetainės dizainas, o kur prastas?

Gražaus dizaino supratimas yra pernelyg subjektyvus, todėl geriau naudotis racionalesniu ir turiningesniu kriterijumi – stilingumu. Geras svetainių dizainas visada yra stilingas, nepriklausomai nuo to, kokiu stiliumi jis atliktas. Stiliaus jautimas ar (rečiau) supratimas dažniausiai ir sudaro paslaptingo termino „geras skonis” turinį.

Parodykite gerą pavyzdį:

svetainės dizainas - web interneto puslapių dizainas 

Koks yra stilingo interneto svetainių dizaino sukūrimo algoritmas?

1. Pirmojo būtina sąlyga – dizaineris privalo turėti gerą skonį. Jis turi būti šiuolaikinių Vakarų Europos ir Amerikos tendencijų kontekste, būti jei ne „ant bangos”, tai bent jau pačioje srovėje. Ne ant kranto. Jei dizaineris, kuriantis jūsų interneto svetainę, neturi tokio skonio – niekas nepadės.

2. Antroji sąlyga – dizaineris arba meno vadovas, kuriantys interneto puslapio dizainą, turi dirbti kartu su interneto marketingo arba vartojiškumo (usability) specialistu. Nes tikrai ne viskas, kas yra geras dizainas ant popieriaus, liks tokiu ir internete. Web dizainas visada turi būti derinamas su būtent šios svetainės marketingu ir vartojiškumu.

3. Trečioji sąlyga – klientas turi pasitikėti dizaineriu. Geras dizaineris dirbdamas griežtai laikysis prekės ženklo įvaizdžio aprašymo (brandbooko, jei tokio esama), bet turi turėti veikimo laisvę. Neverskite dizainerio piešti žalią šunį - jam nesunku įvykdyti kliento užgaidą, tačiau nuo to pastarajam bus tik blogiau. Taip pat neverta dailininko skubinti – tai kreatyvas, menininkams būna kūrybiškos dienos ir nekūrybiškos, prigimties nepakeisi. Klientui geriau, jeigu jo užduotis bus atlikta būtent kūrybišką dieną (rytą ar naktį).

4. Ketvirtoji sąlyga – svetainės dizainas turi būti atliktas kokybiškai ir iki galo. Tai reiškia, kad turi būti apgalvotas ir pagrindinio, ir tipinio vidinio, ir netipinių vidinių puslapių bei pritaikomo dizaino mobilios versijos dizainas.

Interneto puslapio dizainas Vilniuje ir Kaune - kokios kainos?

Kodėl taip skiriasi svetainių dizaino kainos? Jei jūs perskaitėte gero web dizaino prielaidų sąrašą aukščiau, ko gero, sutiksite, kad jis negali būti pigus.
Tačiau suprantama, kad rinkoje visada esama begalės agentūrų ir freelancerių, kurie siūlo sukurti svetainės dizainą pigiai. Ką daryti? Jei jūsų biudžeto nepakanka originalaus svetainės dizaino sukūrimui – geriau nemokėti pigiems ir prastiems dizaineriams, o pasinaudoti galimybe prisitaikyti svetainės šabloną. Stilingas svetainės šablonas visada bus pranašesnis variantas, negu prastas dizainas.
Taigi, kokia svetainės dizaino magijos paslaptis?

geras web dizainerio skonis + kliento pasitikėjimas + suderinimas su marketingu ir tinkamumu naudoti + kokybiškas atlikimas

Prašome Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl galimo sprendimo ir jūsų svetainės dizaino sukūrimo kainos.

Kitos InSite paslaugos: svetainių temos, pritaikomas web dizainas