Kas yra svetainės priežiūra?

Svetainės priežiūra tai įvairių specialistų atliekamų veiksmų kompleksas, siekiant palaikyti stabilų, nenutrūkstamą svetainės veikimą. Galima drąsiai teigti, kad interneto puslapio priežiūra yra viena svarbiausių paslaugų, užtikrinančių svetainės aktualumą ir kokybę.

Kodėl jums reikalinga svetainės priežiūra?

Sukūrus internetinę svetainę, svarbu pasirūpinti ir aptarnavimo paslaugomis. Klaidų ar nereikalingų išorinių nuorodų pašalinimas, kodo klaidų taisymas, svetainės užpildymas atnaujintu turiniu, nuotraukomis, vaizdo įrašais, kainų atnaujinimas, funkcionalumo momentinis taisymas, interneto puslapio išsikėlimas Google – visa tai garantuoja kompleksinė svetainės priežiūra.

Interneto puslapio atnaujinimas ir išbaigimas

Svetainės priežiūros paslaugos numato reguliarius jos atnaujinimus.

Užsisakyti svetainės priežiūros ir atnaujinimo paslaugas galima jau šiandien.

Kiek kainuoja svetainės priežiūra, pildymas ir valdymas?

Mes savo klientams visada stengiamės pasiūlyti kuo geresnes kainas. Tačiau interneto puslapio priežiūros parametrai dažnai skiriasi ir priklauso nuo svetainės sudėtingumo, užduočių apimties ir konkurentų kiekio. Norėdami išsiaiškinti svetainės priežiūros kainą mėnesiui ar ilgesniam laikotarpiui, rekomenduojame susisiekti su mumis bet kuriuo patogiu būdu, nurodytu kontaktų skiltyje. Mūsų specialistai greitai paskaičiuos jums svetainės priežiūros paslaugų kainą. Taip pat norime priminti, kad pas mus galite užsisakyti interneto puslapio kūrimą, svetainės iškėlimą Google ir kitas paslaugas.

Ką daro svetainės administratorius ir kiek kainuoja puslapio priežiūros paslaugos?

Šiandien beveik kiekviena įmonė ar organizacija turi savo tinklapį internete. Tačiau dinamiškai plėtrai neužtenka vien kokybiško interneto puslapio sukūrimo, nes kiekvienam projektui reikalingas nuolatinis informacinis ir techninis administravimas. Visapusiška svetainės priežiūra - tai procesas, be kurio negali apsieiti joks sėkmingas interneto puslapis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Periodiškas turinio atnaujinimas, funkcionalaus darbo užtikrinimas ir nuolatinis taisymas leidžia sukurti įdomesnes ir konkurencingesnes svetaines.

Kodėl įmonei svarbi svetainių priežiūra (tinklalapių atnaujinimas ir aptarnavimas)?

Visų pirma tinklapio palaikymas leis savininkui orientuotis savo veiksmuose ir suprasti, ką reikėtų padaryti, kad pagerintų įmonės puslapio veiklą. Atitinkamai, norint turėti naudingas informacijas apie lankomumą, žinoti perėjimų skaičių ir kokie puslapiai kelia didesnį vartotojų susidomėjimą, rekomenduojama įdiegti specialias paslaugas, vadinamuosius „statistikos skaitiklius“. Populiariausias iš jų yra „Google Analytics“.

Šios paslaugos gali suteikti daug svarbios informacijos apie tikslinį srautą – amžių, kategoriją, užklausas, dėl kurių buvo atliktas perėjimas, svetainėje praleistą laiką. Šiuos analitinių duomenų dėka svetainės savininkas turi patikimą informaciją ir gali laiku reaguoti smarkiai sumažėjus srautui. Todėl tai ypač populiaru šiaindien. Galų gale, šios informacijos dėka galima sužinoti, kuriuos puslapius verta kuo griečiau pakeisti.

Interneto svetainių priežiūros paslaugos

Be to, svetainės priežiūra ir administravimas – tai nuolatinis puslapių SEO optimizavimo procesas. Juk darbas su svetaine paviršutiniškai gali būti lyginamas su nesibaigiančiu remontu, kadangi tinklapį reikia nuolat taisyti, tobulinti struktūrą, atnaujinti turinį. Paieškos sistemų algoritmai nuolat keičiasi, todėl šiandien, esant aukštai konkurencijai, neužtenka kelių kokybiškų ir unikalių straipsnių, kurie būtų orientuoti į tam tikrą pagrindinių užklausų grupę. Atnaujint turinį svarbu keisti raktinių žodžių. Tai pagrindinė svetainių sėkmės ir populiarumo taisyklė.

Techninė svetainių priežiūra ir palaikymas

Interneto svetainių valdymas ir techninė puslapio priežiūra apima naudojimo patogumo gerinimą, didelio puslapio įkėlimo greičio užtikrinimą, tinkamą pritaikinimą įvairiems ekranams ir t.t. Tai labai svarbu, nes jei, pavyzdžiui, dėl hostingo problemų, svetainė prarandą srautą - tai reiškia, kad sumažės pardavimų skaičius. Ir šis prarastas pelnas kartais yra daug didesnis nei svetainių priežiūros kainos. Taigi vargu ar verta pasikliauti tik savo jėgomis, pagrindinį darbą dėl svetainės priežiūros geriau patikėti patyrusiems tinklapių valdytojams.

Kaip žmonės ieško interneto svetainių priežiūros paslaugos?

Svetainių priežiūra: kodėl tai svarbu?

Efektyvi vadyba - bet kokio verslo sėkmės laidas.

Šiandien jau nepakanka sukurti didelę/gražią/naudingą/madingą svetainę. Ji greit nuskęs informacijos vandenyne. Interneto svetainės savininkas negaus iš jos tos naudos, kurios tikėjosi. Svetaine, kaip ir verslu, reikia nuolat rūpintis, jai reikia profesionalios priežiūros.

Svetainės priežiūra: kaip tai geriau padaryti?

Esama 4 pagrindinių variantų.

1. Administruoti svetainę savo pajėgomis. Prisiversti išmokti interneto marketingo arba priversti tai padaryti savo vadybininką, išmokti rašyti reklaminius tekstus, kurti web dizainą ir atlikti paieškos optimizavimą. Galima dar atskirai pasamdyti IT specialistą, kad jis atliktų būtinus techninius ir programavimo darbus.

2. Susitarti dėl palaikymo su agentūra - profesionaliais kūrėjais, kurie dažniausiai specializuojasi svetainių kūrime bei jų populiarinime ir labai retai - būtent interneto marketinge. Jie drąsiai ima po 60 eurų už darbo valandą, kuri suprantama pvz. kaip vienos nuotraukos talpinimas svetainėje. Žinoma, pasitaiko ir geresnių svetainės priežiūros paslaugų (WordPress administravimas, palaikymas ir tt.), bet ir šituo atveju kainos dažniausiai visai nedžiugina.

3. Kas mėnesį mokėti už reklamą Google. Šis variantas saugus ir lengvas, tačiau gana brangus. Gali paaiškėti, kad kiekvienas interneto puslapio lankytojas kainuos jums vos ne 5 eurus.

4. Surasti savo interneto svetainei kvalifikuotą administratorių - pavyzdžiui, inSite. Kuris užtikrins jums visų būtinų jūsų svetainės priežiūros ir plėtros darbų atlikimą, padarydamas tai

☑️ kokybiškiau,

☑️ saugiau,

☑️ gerokai pigiau, negu pirmųjų trijų variantų atveju.

Kas yra kvalifikuotas svetainės administratorius?

Tai specialistas, kuris gali įvertinti kartu, ką būtent reikia padaryti kiekvienam tinklapiui tam, kad jo našumas padidėtų. Specialistas, sugebantis 1) suprasti klientą ir jo užduotį, 2) parinkti optimalų sprendimą, 3) iškelti konkrečias užduotis technikos specialistams, reklaminių tekstų kūrėjui, dizaineriui, SEO specialistui ir pan. - kad jie galėtų tai įgyvendinti.

Supratimas - tai iš tiesų sudėtingiausias reikalas. Ne programavimas ir ne raktažodžiai, ne WordPress, Joomla ar kitos TVS palaikymas, o būtent supratimas - kuris leidžia rasti ir įgyvendinti teisingus sprendimus.

Būtent tai ir sudaro pagrindinį InSite pranašumą. Dirbdami su mumis, jūs dirbate su interneto vadybos specialistais, sugebančiais suprasti jūsų verslą - rasti tinkamą sprendimą ir įgyvendinti jį praktikoje.

Kodėl su InSite kokybiškiau ir pigiau?

Todėl, kad interneto vadybos kompanija InSite dirba remdamasi strategija ir patirtimi, neišradinėja dviračio, o įgyvendina patikrintas praktikas. Be to, ofšorinio verslo pranašumų ir darbo schemos dėka mes užtikrinam jums efektyvius rezultatus už tikrai gerą kainą.

Nuo ko pradėti?

Norint gauti galutinį pelną, kokybiška interneto svetainės priežiūra yra svarbesnė už jos sukūrimą.

Ir kuo anksčiau jūs užtikrinsite savo svetainei normalų administravimą - tuo greičiau gausite norimą rezultatą.

Prašome peržiūrėti, kaip tai veikia - ir susisiekti su mumis, kad gautumėte nemokamą konsultaciją dėl jūsų svetainės priežiūros galimybių.

Džiaugsimės galėdami jums padėti!

Kiekvienas puslapis gali pritraukti daugiau klientų.

Susisiekite su mumis dabar, kad gautumėte veiksmingą sprendimą jūsų poreikiams.

Interneto agentūra inSite

Optimalūs sprendimai jūsų svetainei. Viskas iš vienų rankų – iki raktų!

© 2014-2024, inSite

insite interneto agentūra