Seo kaina ir optimizavimas

SEO paslaugos Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Klaipėda ir kiti miestai) tai yra puslapių optimizavimas Googlui, kitaip tariant google.lt ir google.com sistemoms. Tikrindami www, pamatysite, kad 2023 metų paieškoje randama žymiai daugiau svetainių nei anksčiau, nepaisant to, kokie raktiniai žodžiai buvo įvesti.

Šiolaikinis internetas visai nėra sustingęs, saitų skaičius nuolat auga, svetainės yra optimizuojamos, todėl net ir geriausias puslapis amžinai neliks vienoje vietoje. Norint, kad po optimizavimo jūsų saitas neprarastų savo pozicijos, būtina nuolat stebėti savo svetainę, ja rupintis bei tobulinti tinklalapio arba portalo optimizavimą.

Kiek laiko reikia tinklapio SEO optimizavimui?

Paprastai teks laukti 1–3 mėnesius, kol svetainė pasirodys Google TOPe, o galutinis rezultatas, blogiausiu atveju, yra maždaug pusė metų. Didelės konkurencijos vietose visas procesas gali užtrukti iki metų. Šiandien kai kuriais atvejais mes siūlome SEO paslaugas už vienkartinį mokestį, nes tai sukuria „amžinas“ nuorodas (linkus), todėl svetainės pozicija išlieka metų metus be jokių papildomų veiksmų. Žinoma, tose vietose, kur konkurentai yra labai aktyvūs ir nuolat tobulėja, to gali nepakakti, todėl dažnai svetainėms reikia nuolatinio optimizavimo už mėnesinį mokestį.

Galima išskirti šias, ypač didelės konkurencijos, sritis, kurioms reikalinga nuolatinė priežiūra: fotografai, taksi, plastikiniai langai, renginių organizavimas, butai, automobilių nuoma ir pan.

Paieškos sistemos optimizavimas - kas tai

SEO yra interneto svetainių tobulinimas siekiant padidinti jų pozicijas paieškos sistemų rezultatuose. Interneto puslapių optimizavimas SEO atliekamas tokiu būdu, kad visa informacija svetainėje būtų lengvai prieinama Google, svetainės metaduomenys yra paruošti indeksavimui, puslapiai yra susieti, o svetainė turi būti prieinama iš daugelio kitų saitų.

Tinklalapio optimizavimo tikslas yra patekti tarp pirmųjų paieškos rezultatų Google, įvedant pasirinktą tikslinę frazę. Svetainės optimizavimo procesas taip pat apima tekste vartojamų žodžių pasirinkimą ir pateikimą tiek matomose svetainės dalyse, tiek tinklalapio metaduomenyse. Šis terminas dažnai naudojamas paieškos sistemų rinkodaroje kaip bendras terminas, skirtas tiesioginiams ar netiesioginiams veiksmams.

SEO yra naudojamas svetainių optimizavimo paslaugų teikėjui pavadinti - tai būtų suprantama kaip „SEO specialistas“ arba „Svetainių optimizavimo įmonė, agentūra“.

Kaip vykdomos SEO paslaugos ir kokia jų kaina?

Pirmiausia įvertiname kliento ir jo konkurentų svetaines ir parenkame žodžius ir frazes (raktinius žodžius), su kuriais užsakovo projektas turėtų pasirodyti pirmame paieškos sistemų puslapyje. Tada mes teikiame pasiūlymą ir, jei visiems tinka, pradedame optimizavimo darbą. Jeigu siūloma SEO kaina nėra gera klientui - galima pabandyti pasirinkti mažiau konkurencingus raktinius žodžius ir optimizuoti svetainę jiems. Tai ne visada blogiau atvykstančių lankytojų srautui, nes tokiu atveju mes siūlome labai tikslines frazes, kurios, nors ir nėra labai populiarios, pritraukia lankytojus, kurie labiau domisi siūlomomis paslaugomis ar prekėmis.

Vidinį optimizavimą sudaro tekstų, antraščių ir kito turinio taisymas pagal pasirinktus raktinius žodžius ir prireikus svetainės vidinės struktūros tobulinimas. Dažniausia problema, užkertanti kelią geroms pozicijoms Google, yra teksto kiekis. Puslapiai su tekstu turėtų būti kuo didesni ir sudaryti ne mažiau kaip 2600 simbolių, o geriau dar daugiau. Tokiais atvejais reikia padidinti unikalaus turinio kiekį savo svetainėje ir sukurti papildomus puslapius bei straipsnius. Prieš rašydami verta patikrinti, ar žmonės ieško užklausos panašia tema. Turinys turėtų būti įdomus saito lankytojams ir pageidautina, kad jame būtų konkretūs raktiniai žodžiai ar bent jau jų formos.

Išorinis SEO optimizavimas arba svetainių iškėlimas Google susijęs su nuorodų skaičiaus ir svetainės žinomumo didinimu. Svarbu dirbti tik su patikimomis svetainėmis, nes tai pašalina Google sankcijų galimybę. Kuo dažniau šaltinis minimas internete, tuo svarbesnis jis atrodo tikrinimo įrenginiams ir tuo geresnis SEO optimizavimo efektas. Labai svarbu pasirinkti tinkamas svetaines, kurios galėtų susieti su savo projektu, ir kiek įmanoma vengti abejotinos reputacijos projektų bei nuorodų į nepakartojamus straipsnius. Taip pat svarbu nepersistengti su nuorodos tekstu ir nenaudoti raktinių žodžių per dažnai, nes Google algoritmai tai gali vertinti kaip bandymą manipuliuoti paieškos rezultatais ir įvesti sankcijas. Po tokios nuobaudos pašalinus sankcijos priežastį gali prireikti pusmečio ar daugiau, kol bent šiek tiek bus atkurta svetainės pozicija, nes algoritmams vis tiek reikia atnaujinti duomenis rankiniu būdu, o tai vyksta gana retai.

Koks yra legalus optimizavimas ir svetainės iškėlimas Google?

Teisėtas arba "baltas" tinklalapio optimizavimas - tai internetinio puslapio turinio ir struktūros papildymas ir taisymas siekiant užimti aukštą reitingą.

Paprastai interneto svetainių optimizavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje yra labai daug darbo reikalaujanti ir lėta procedūra (svetainės puslapių kodo keitimas, naujų svetainių įtraukimas, svetainės vidinių nuorodų struktūros keitimas, nuorodų mainai su kitomis teminėmis svetainėmis, registracija interneto kataloguose ir tt.).

Tuo tarpu "pilkas" tinklalapio optimizavimas yra draudžiamų metodų ir apgaulingų paieškos sistemų naudojimas siekiant gauti nepelnytai aukštus reitingus. Tai iš tikrųjų yra šlamštas, kuris vargina ir paprastą vartotoją, kuris nerado to, ko ieškojo, ir paieškos variklį, prarandantį paieškos kokybę.

SEO paslaugos kaina 2024 m.

Seo kaina daugiausia priklauso nuo reklamuojamo produkto konkurencijos internete. Taip pat labai svarbu, ar svetainė yra geros kokybės ir joje yra pakankamai unikalių tekstų. Kuo daugiau yra turinio su raktiniais žodžiais, tuo lengviau bus pagerinti savo svetainės poziciją paieškos rezultatuose. Tekstai neturėtų būti labai trumpi. Pageidautina, kad nuotraukos taip pat būtų unikalios, jei įmanoma. Žinoma, specialiastai gali pašalinti visus šiuos trūkumus, tačiau tai žymiai padidina SEO kainą.

Svetainės paieškos optimizavimas

Kokybiškas vidinis paieškos optimizavimas yra svarbiausia SEO paslaugų sudedamoji dalis.

Būtent jis leidžia pasiekti geriausius rezultatus siekiant padidinti svetainės pozicijas paieškos sistemų rezultatuose ir tuo pačiu metu yra labiausiai naudingas svetainės savininkui išlaidų taupymo požiūriu.

Kodėl?

Todėl, kad investuodami pinigus į vidinę optimizaciją, jūs jų neišleidžiate, o investuojate į savo svetainės plėtrą.

Išlaidos ar Investicijos

Palyginkite:

Galima kas mėnesį mokėti didelius pinigus už „svetainės populiarinimą“ didinant išorinių nuorodų į ją skaičių – tai panašu į buto nuomą. Jūs tiesiog išleidžiate pinigus, be to, rizikuojate susidurti su paieškos sistemų sankcijomis dėl dirbtinio "populiarinimo".

Populiarintojai jus įtikins, kad reikia mokėti pinigus už svetainės palaikymą Google viršūnėse kas mėnesį – tai tiesa. Vos tik nustosite tai daryti, jie praras savo pajamas, o jūsų svetainė greičiausiai bus „iškelta“ iš paieškos sistemų TOP pozicijų.

Priešinga situacija – kai investuojate pinigus į savo svetainės optimizaciją ir plėtrą.

Pirmiausia, už optimizuoto straipsnio sukūrimą ir įdėjimą į svetainę mokate vieną kartą, o jis dirba jums amžinai.

Antra, dėka vidinės optimizacijos, jūs natūraliu, o ne dirbtiniu būdu didinate savo svetainės reitingą – todėl nerizikuojate gauti paieškos sistemų sankcijų.

Ir, galiausiai, trečia – tai tiesiog pigiau. Daug pigiau. Aišku, natūralios optimizacijos rezultatai „subręsta“ ilgiau nei dirbtiniai – bet jos efektas žymiai geresnis.

inSite svetainės optimizavimo paslaugų pranašumai

Savo darbe mes naudojame ne tik taikomąsias SEO technologijas, bet ir kitus paieškos rinkodaros (Search Engines Marketing, SEM) įrankius, užtikrindami skaidrų ir investicinį požiūrį į jūsų internetinio ištekliaus optimizavimą – mes investuojame jūsų pinigus į jo plėtrą, o ne išleidžiame juos kitų naudai.

Kada reikia atlikti svetainės optimizaciją?

  • Iš karto po naujos svetainės sukūrimo būtina atlikti jos bazinės optimizacijos kompleksą.
  • Ateityje ją reikia vykdyti reguliariai, kas savaitę.

Kas tiksliai optimizuojama?

Visų pirma, svetainės turinys – kiekviena tekstinė medžiaga parašoma su tam tikrais raktiniais žodžiais, turi teisingą pavadinimą, žymes, nuorodas ir kitas detales, svarbias paieškos sistemoms.

Ar išorinė optimizacija visiškai nereikalinga?

Ne, ji reikalinga, bet tik kaip pagalbinis elementas. inSite paslaugų, skirtų svetainės priežiūrai ir plėtrai, kaina taip pat apima saikingą išorinių nuorodų į palaikomą išteklių didinimą. Poreikio atveju yra atliekama Google reklama, specialūs veiksmai socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok) ir kt.

Svetainės paieškos optimizacijos kaina:

Svetainės paieškos optimizacijos (SEO) kaina priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip:

  • Konkurencinės aplinkos lygis: didesnė konkurencija jūsų srityje gali lemti didesnes SEO išlaidas.
  • Svetainės dydis ir sudėtingumas: didesnės ir sudėtingesnės svetainės optimizavimas paprastai kainuoja daugiau.
  • Norimi rezultatai: aukštesnės pozicijos paieškos rezultatuose gali reikalauti didesnių investicijų.

Apskritai, SEO kaina gali svyruoti nuo 200 EUR iki kelių tūkstančių EUR per mėnesį.

Kviečiame susisiekti su mumis ir gauti nemokamą konsultaciją apie galimus SEO sprendimus ir tikslią jūsų svetainės optimizavimo kainą.

Kitos inSite paslaugos: socialinių tinklų valdymas, Google Ads reklama

Kiekvienas puslapis gali pritraukti daugiau klientų.

Susisiekite su mumis dabar, kad gautumėte veiksmingą sprendimą jūsų poreikiams.

Interneto agentūra inSite

Optimalūs sprendimai jūsų svetainei. Viskas iš vienų rankų – iki raktų!

© 2014-2024, inSite

insite interneto agentūra