Kokias užduotis sprendžia interneto svetainių administravimas ir kiek jis kainuoja?

Svetainių administravimas

Svetainių administravimas: interneto puslapių priežiūra

Kokias užduotis sprendžia interneto svetainių administravimas ir kiek jis kainuoja?

Interneto svetainių administravimas yra pagrindinė kompanijos InSite veikla. Nuo 2015 metų mes padedame smulkiajam ir vidutiniam verslui užtikrinti aukštą savo interneto puslapių našumą. Dirbame ne tik su populiariausiomis turinio valdymo sistemomis (TVS) WordPress, Joomla, Drupal, ModX, Laravel, bet ir su kitomis.

Šiandien neužtenka vien sukurti gerą svetainę – taip pat svarbu nuolat ją atnaujinti! Tinkamam puslapio veikimui reikalingas kompetentingas svetainės administravimas, reguliari priežiūra ir plėtra, nes laikui bėgant gali prireikti jį modernizuoti. Be to, interneto puslapių poreikiai nuolat auga, technologijos sparčiai vystosi, o konkurentai nemiega. Todėl kiekviena svetainė turi būti atnaujinama ir tobulinama laiku. Kad išteklių administravimas neatimtų jūsų jėgų, laiko ir nervų, taip pat palengvintų jūsų darbą, tikslinga svetainės administravimo ir plėtros užduotis patikėti specialistams.

Interneto svetainių administravimas, į kurį įeina puslapių modernizavimas, reguliarūs atnaujinimai, techninė pagalba, naudingos informacijos talpinimas ir kt., užtikrina kokybišką ir efektyvų jų veikimą.

Kokias užduotis sprendžia svetainių administravimas:

Užtikrintas ir nepertraukiamas veikimas

Svarbu skirti ypatingą dėmesį apsaugai nuo virusų, sklandžiam svetainės veikimui ir jos pasiekiamumui 24/7. Tai ypač svarbu įmonės įvaizdžiui.

Tinklapio informacijos atnaujinimas

Administravimo specialistai operatyviai talpina informaciją svetainėje, verčia ir redaguoja tekstus, iš anksto optimizuoja vaizdus ir vaizdo įrašus, kad puslapio darbas būtų greitas ir efektyvus.

Funkcionalumo plėtra ir tobulinimas

Bet kuri svetainė turi vystytis, ir mes galime jai padėti: pakeisime esamus modulius, sukursime naujus, modernizuosime paslaugas, optimizuosime Googlui ir kt.

Kodėl verta užsisakyti svetainių administravimą?

Laiku atnaujinę svetainę neprarasite potencialių klientų. Tuo tarpu statiška, nesikeičianti svetainė ne tik neatneša jums pelno, bet ir kenkia jūsų verslo įvaizdžiui.

Jei svetainės turinys neatnaujinamas, mokėjimas už hostingą ir domeno vardą virsta nepagrįstomis išlaidomis. Nes tinklalapis nustoja būti aktualios ir patikimos informacijos šaltiniu, kuriuo galėtų naudotis jūsų klientai ir partneriai. Todėl svetainių administravimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir visoje Lietuvoje yra būtinas, norint sėkmingai veikti šiuolaikinėje rinkoje.   
Tinkamai veikianti svetainė padidina verslo efektyvumą!

Svetainių administravimo kaina: nuo 99 eur per mėnesį

Ne kiekviena įmonė turi galimybę samdyti kvalifikuotą darbuotoją, kuris prižiūrėtų jos puslapį. Ypač jei poreikis atnaujinti informaciją svetainėje nėra dažnas. Tuomet išlaidos tokiam darbuotojui (darbo vieta, kompiuteris, biuro įranga, atlyginimas ir kt.) bus ekonomiškai nenaudingos. Lietuvoje vis labiau populiarėjanti pasaulinė praktika rodo, kad pasitelkti užsakomųjų paslaugų įmones įvairiems darbams atlikti yra ne tik patogu, bet ir ekonomiškai efektyvu.

Šiandien Lietuvoje svetainių administravimo kaina skaičiuojama sutartam darbų kompleksui. Jei jums reikia nuolatinio svetainės administravimo, visada galime Jums pasiūlyti tinkamą planą.

Techninis svetainių administravimas

Techninės priežiūros organizavimas yra labai svarbus kiekvienai svetainei. Jos veikimas, tam tikrų funkcijų nustatymai, pateikimo vartotojams greitis, naudojimosi svetaine patogumas – visa tai lemia kompetentingas, kokybiškas svetainių administravimas.
Vienas iš svarbiausių svetainių administravimo aspektų yra techninių problemų sprendimas. Tai darbų kompleksas, kuriuo siekiama užtikrinti, kad svetainė veiktų tinkamai, be gedimų ir klaidų. Techniniai trūkumai neigiamai veikia svetainės efektyvumą. Taigi vartotojas, susidūręs su klaida ar sugedusia funkcija, gali tiesiog eiti į kitą, sklandžiau veikiančią svetainę.

Siekiant pašalinti tokią riziką, svarbi reguliari svetainės priežiūra. Tai apima tiek esamų problemų sprendimą (įdiegti naujinimus, stebėti našumą, rinkti statistiką ir kt.), tiek greitą pagalbą „kritinėse“ situacijose (greitas klaidų taisymas, ankstesnių svetainės versijų atkūrimas ir kt.).

Reguliarūs turinio atnaujinimai

Paieškos sistemoms ir vartotojams labai svarbu reguliariai skelbti naują, unikalią ir naudingą informaciją. Kainos, naujienos, pranešimai apie naujas paslaugas ar produktus, akcijos, nuolaidos – visa tai svarbu į svetainę atėjusiems vartotojams. Jie turi matyti, kad interneto puslapis aktyviai veikia, yra atnaujintas ir jame yra patikimos informacijos. Tik tokiu atveju svetainė duos verslui reikiamo našumo.

Be to kompleksinis svetainės administravimas apima ir SEO paslaugas, t.y. optimizavimą Google, funkcionalumo išplėtimą, tinklapio struktūros pritaikymą prie besikeičiančių reikalavimų ir kt.

Jums reikalingas svetainės administravimas Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste? Svetainės priežiūra gali apimti įvairias techninės ir informacinės svetainės palaikymo parinktis. Atskiro specialisto įmonėje laikyti neverta – savo svetainės priežiūrą, jos atnaujinimą, pilną administravimą patartina patikėti patyrusiems profesionalams.

Pagrindiniai svetainių administravimo darbai:

 • Domeno registravimas (pvz. www.vardas.lt);
 • Pašto dėžučių sukūrimas;
 • Svetainės talpinimas ir duomenų sukėlimas į serverį, perkėlimas pas kitą hostingo paslaugų tiekėją;
 • Svetainės duomenų kopijos padarymas;
 • Naujų puslapių kūrimas ir įkėlimas;
 • Užsakymų arba kontaktų formų kūrimas;
 • Atsiliepimų modulių kūrimas;
 • Naujienų įkėlimas;
 • Teksto pakeitimai;
 • Akcijų arba nuolaidų banerių įdėjimas;
 • Naujų nuotraukų į galeriją įdėjimas bei senų pašalinimas;
 • Video per Youtube įdėjimas;
 • Naujų straipsnių arba blogo įrašo įkėlimas;
 • Optimizavimas Google ir kitos SEO paslaugos.

Žr. daugiau: Ypatingas svetainių administravimo paketas kartu su SEO paslaugomis

Kiekvienas puslapis gali pritraukti daugiau klientų.

Susisiekite su mumis dabar, kad gautumėte veiksmingą sprendimą jūsų poreikiams.

Interneto agentūra inSite

Optimalūs sprendimai jūsų svetainei. Viskas iš vienų rankų – iki raktų!

© 2014-2024, inSite

insite interneto agentūra